Джуніор

Станіславу Олексину 13 років, він зі Львова. Близько двох років тому хлопець розпочав серйозно займатися кіберспортом. І ось вже рік займається дисципліною в The Champion Academy разом з тренером Юрієм.

Удень хлопець проводить три години за грою та має на тиждень два тренування в Академії. Якщо брати самостійні тренування, то це п’ять-шість годин на день у CS 2 під ніком «phantom».

«У нас у групі навчаються 10 людей, ми можемо грати п’ять на п’ять між собою. Тоді Юра спостерігає за грою через сервер. Коли граємо проти іншої команди, а не між собою, то вмикаємо для тренера демонстрацію екрана. Помилки обговорюємо після гри».

Щодо роботи з тренером Юрієм, Станіслав розповідає, що він не є дуже суворим із підопічними. Проте може проявити характер, коли гравці роблять помилки. Найважчим під час тренувань називає можливість вчасно прислухатися до колег по команді (які грають з Києва, Одеси, Харкова) та реагувати на цю інформацію. Хлопець розповів, що спочатку мав складнощі з наведенням прицілу на ціль. Проте за допомогою ігор на різних картах CS 2, практики та підказок тренера, проблему вдалось подолати. Каже, що зараз його рівень гри приблизно середній.

Станіслав займається кіберспортом після навчання в школі, з якої повертається додому о 18:00. Розповідає, що кіберспорт не впливає негативно на результати в школі. Проте зізнається, що іноді може проспати зранку.

«Майже рік я просив батьків про навчання в Академії. В майбутньому я хочу стати кіберспортсменом, хоча батьки кажуть, що це нереально».

Аргументацією батьків було те, що вони даремно витратять кошти. Місяць навчання з тренером два рази на тиждень коштує в Академії 3200 грн. Ставлення батьків до вибору Станіслава змінилося, коли він почав краще грати й отримувати позитивний фідбек із боку тренера. Також хлопця почали переводити до старших груп.

«Торік на базі Академії проходив внутрішній турнір. На ньому я виграв свої перші 500 грн у кіберспорті. Це гарне відчуття. Я витратив кошти на скіни (зовнішній вигляд у грі — ред.)»

У найближчі два-три роки Станіслав хоче потрапити до професійної Junior-команди NAVI. Каже, що для цього потрібно набрати 4700 очок у загальному рейтингу гравців. Наразі хлопець наближається до помітки 2000 балів. Він мріє про професійну кар’єру в кіберспорті. Наприклад таку, яка вже є у Валерія «b1t» Ваховського.

GGBET — це міжнародний кіберспортивний букмекерський бренд, представлений у Великобританії, Європі, Південній Америці й Азії, оперує на підставі ліцензій UK Gambling Commission, Antillephone (Curacao) і Malta Gaming Authority. GGBET є членом громадської організації ESIC і виступає за чесну гру в кіберспорті.

21+

GGBET є партнером легендарних NAVI та TEAM Vitality, а також виступав і виступає партнером світових кіберспортивних турнірів від Starladder, PGL, DPC Stage The International, BLAST Premier та ESL.

© GGBET | All rights reserved
Privacy policy