💰 Хочеш вільно розраховуватись криптою? Trustee Plus - криптогаманець і платіжна картка 💳👉
Олександр КузьменкоОружие
30 октября 2024, 14:05
2024-10-30
Американська Aerojet Rocketdyne подвоїла виробництво двигунів для ракет GMLRS, які використовують ЗСУ
Aerojet Rocketdyne, дочірня компанія L3Harris Technologies, подвоїла щомісячне виробництво двигунів для ракет GMLRS, які інтенсивно використовуються в Україні. Це необхідно, щоб задовольнити потреби Збройних сил України та відновити запаси двигунів, які скорочуються в США.
В пресрелізі повідомляється, що попит на ракетні двигуни стрімко зростає в усьому світі через війни в Україні та на Близькому Сході. Відзначається, що майбутні конфлікти, ймовірно, потребуватимуть набагато більше ракет і снарядів, зокрема через нові військові доктрини.
У грудні 2022 року американський оборонний підрядник L3Harris Technologies погодився придбати за $4,7 млрд компанію Aerojet, яка виробляє близько половини всіх ракетних двигунів, для американських військових ракет та снарядів.
GMLRS (Guided Multiple Launch Rocket System) — сімейство американських керованих реактивних снарядів калібру 227 мм у межах MFOM; вони класифікуються як високоточна зброя. Снаряди застосовуються в реактивних системах залпового вогню M270 MLRS та M142 HIMARS. Ракети GMLRS мають дальність в 72 км, і їх широке використання та успіх в Україні зумовили попит з боку нових клієнтів.
«GMLRS — це програма, на яку ми маємо практично необмежений попит. За останній квартал ми подвоїли виробництво, яке ми плануємо в середньому виробляти щомісяця з 2023 року», — сказав Росс Нібергалл, президент Aerojet Rocketdyne.
Aerojet не надала даних про обсяги виробництва. Але Lockheed Martin, головний підрядник GMLRS, виробляв близько 4600 ракет на рік до нарощування виробництва у 2022 році. Заплановано, що виробництво GMLRS компанії Lockheed зросте з 10 000 поставок у 2024 році до 14 000 поставок у 2025 році.
На виробничій лінії GMLRS також використовуються двигуни компанії Northrop Grumman. Повідомляється, що в нещодавно запущеному цеху Aerojet виробляються критичні корпуси для найбільш затребуваних твердопаливних ракетних двигунів, таких як протитанкові ракетні комплекси Javelin і GMLRS, а також набагато більших ракетних двигунів.
Атлас оружия: Украине передали шведские танки Stridsvagn 122. Какие еще танки получили защитники и от кого
Швеция передала Украине 10 танков Stridsvagn 122, с украинскими экипажами, обученными в Швеции, пишет «Европейская правда», ссылаясь на прес службу Вооруженных сил Швеции.
Раньше, мы собирали, какие еще танки Украине уже передали другие страны.
(текст от 29 июля 2022 года)
Германия передаст Украине 14 наземных беспилотников THeMIS. Что это за машины и как они работают
Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS. Імовірно, 7 таких транспортних засобів прибудуть до України до кінця цього року, вони призначені для евакуації поранених. Інші очікуються у 2023 році — їх будуть використовувати для очищення доріг. Нагадуємо, що це за зброя і що вона вміє.
Атлас оружия: Германия передает защитникам очередные MARS II. Какие еще РСЗО получила Украина от западных партнеров и как они работают
Федеральное министерство обороны Германии сообщило в Twitter, что в ближайшие несколько недель Украине будут переданы очередные системы залпового огня MARS II.
Ранее мы рассказывали о том, какие РСЗО партнеры прислали на помощь украинским воинам. Напоминаем об этом снова.
(Текст от 26 июля 2022)
«В лучшем случае это конец 1990-х». NYT описал, почему российские ракеты неточные, кто снабжает микрочипами врага и какие системы вооружения может повторить даже студент
Исследователи, изучавшие электронику в новейших российских крылатых ракетах и ударных вертолетах, были удивлены, обнаружив технологию десятилетней давности, использованную в предыдущих моделях, пишет The New York Times. Рассказываем, какие выводы сделали американские исследователи по поводу оружия врага.
Хотите сообщить важную новость? Пишите в Telegram-бот
Главные события и полезные ссылки в нашем Telegram-канале