💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Марія БровінськаВойна
6 сентября 2024, 08:24
2024-09-06
«Ми хочемо знати більше про досвід військових із бойовими системами». В «Армія+» стартувало нове опитування. Згідно результатів першого, українці найбільше прагнуть вчитися керувати БПЛА
5 вересня Міністерство оборони запустило друге опитування у застосунку «Армія+». Воно стосується цифрових бойових систем та досвіду їх використання під час служби. Розповідаємо, навіщо це, і якими були результати першого тесту.
Сьогодні запускаємо друге опитування в «Армія+». Цього разу про бойові системи.Зараз бойові системи — це «цифрова зброя» наших захисників. У бойових системах вони фіксують цілі й планують операції, у яких гине ворог. За прикладом далеко ходити не треба. Тільки у DELTA створюється 100 000 місій БпЛА на місяць. Найголовніше — бойові системи дають можливість скласти повну картинку на певній ділянці фронту й краще прораховувати дії. Бо перевага на боці того, хто бачить більше. Тому ми хочемо знати більше про досвід військових із бойовими системами. Якими користуються, що їм подобається у них, а що ні. Що саме хотіли би у них покращити. Це опитування важливе. Бо завдяки відгукам знатимемо, що треба поліпшити для більш ефективної роботи», — зазначила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
Опитування триватиме до 20 вересня і складатиметься із семи запитань:
Як часто ви користуєтесь бойовими ІТ-системами?
Для чого ви використовуєте бойові системи?
Які бойові системи ви регулярно використовуєте?
Чого вам бракує, щоб повноцінно використовувати бойові системи у своїй роботі?
Якої функції не вистачає бойовим системам?
Де ви слідкуєте за оновленнями щодо бойових систем?
Також респонденти можуть залишити власні ідеї чи пропозиції щодо розвитку цифрових бойових систем.
Кілька днів тому в «Армії+» завершилося перше опитування, яке стосувалося онлайн-навчання та бажаних напрямків занять з військової справи. Найчастіше захисники та захисниці (16%) обирали безпілотні системи як пріоритетну тему для навчання.
Результати опитування показали, що більшість військових (54%) проходять онлайн-курси з військової справи хоча б раз на рік. Крім цього, кожен третій респондент в якості мотивації у проходженні навчань відзначив «просування по службі онлайн».
В межах опитування було поставлено три запитання. Наводимо результати трьох варіантів, які військові обирали найчастіше в кожному із запитань.
1. Як часто ви проходите онлайн курси з військової справи?
— Не вистачає на це часу 46% — Раз на рік 20% — Раз на півроку 16% — Раз на місяць 9% — Намагаюсь щодня 5% — Раз на тиждень 4%
2. Що б вас найбільше мотивувало навчатись онлайн?
— Просування по службі онлайн (сержантські чи офіцерські курси) 35% — Дистанційне отримання військово-облікової спеціальності 27% — Грошове заохочення за високі результати 22% — Інтерактивність: віртуальна (VR) або доповнена реальність (AR) 10% — Визнання з-поміж побратимів 6%
3. Які навчальні теми є найцікавішими для вас?
— Безпілотні системи 16% — Лідерство 12% — Тактика (оборона і наступ) 11% — Військове право 10% — Тактична медицина 10% — Індивідуальна та колективна зброя 9% — Психологічна підготовка 9% — Звʼязок на полі бою 8% — Орієнтування на місцевості 7% — Обслуговування техніки 5% — Саперна справа 4%
Нагадаємо, функція «Опитування» стала однією із стартових у застосунку для військових «Армія+». Перше опитування упройшли понад 17 000 користувачів.