💳 Кожен. Повинен. Мати. Trustee Plus: криптогаманець і європейська платіжна картка з лімітом 50к євро 👉
Олександр КузьменкоОружие
4 октября 2024, 11:53
2024-10-04
Чеська CSG надасть свої «ноу-хау» українському виробнику для виробництва 155-мм снарядів в Україні
Czechoslovak Group (CSG) підтвердила, що співпрацюватиме з «Українською бронетехнікою» над виробництвом артилерійських боєприпасів калібру 155 міліметрів в Україні. Це допоможе випускати сотні тисяч боєприпасів на рік.
Виробництво 155-міліметрових артилерійських снарядів у межах цієї співпраці розпочнеться наступного року, повідомляється в пресрелізі.
У ньому вказано, що CSG надасть українському виробнику «необхідні ноу-хау» та допомогу для початку виробництва 155-міліметрових артилерійських снарядів безпосередньо в Україні. Згідно з планами, у 2025 році в межах співпраці між CSG та «Українською бронетехнікою» буде вироблено 100 000 одиниць боєприпасів, а у 2026 році річний обсяг виробництва перевищить 300 000 одиниць. Виробництво боєприпасів відбуватиметься в Чехії та Україні з метою збільшення та прискорення виробництва для української армії та зниження ціни на артилерійські снаряди.
В «Українській бронетехніці» відзначали, що йдеться про виробництво стандартних 155-мм уламково-фугасних боєприпасів 155 MM HE M107, а також 155-мм боєприпасів 155 MM HE ER-ВВ VMK/MKM (боєприпас дальністю 43 км із блоком Base Bleed) і 155-мм боєприпасів 155 MM HE ER-BT VMK/MKM (боєприпас дальністю 37 км із блоком Boat Tail).
«Підписання угоди про локалізацію виробництва танкових та артилерійських боєприпасів виробництва CSG в Україні було зумовлене насамперед тим, що ми усвідомлюємо, наскільки важливо для України виробляти військову техніку на своїй території», — сказав Річард Кубена, комерційний директор CSG Defence.
Відзначається, що CSG — одна з компаній, яка підтримала Україну задовго до російської військової агресії. Уже у 2018 році компанії-члени CSG поставили в Україну десятки самохідних гаубиць і бойових машин піхоти. Після вторгнення росії CSG наростила постачання військової техніки в Україну, включаючи танки, бойові машини піхоти, самохідні гаубиці та системи протиповітряної оборони.
Атлас оружия: Украине передали шведские танки Stridsvagn 122. Какие еще танки получили защитники и от кого
Швеция передала Украине 10 танков Stridsvagn 122, с украинскими экипажами, обученными в Швеции, пишет «Европейская правда», ссылаясь на прес службу Вооруженных сил Швеции.
Раньше, мы собирали, какие еще танки Украине уже передали другие страны.
(текст от 29 июля 2022 года)
Германия передаст Украине 14 наземных беспилотников THeMIS. Что это за машины и как они работают
Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS. Імовірно, 7 таких транспортних засобів прибудуть до України до кінця цього року, вони призначені для евакуації поранених. Інші очікуються у 2023 році — їх будуть використовувати для очищення доріг. Нагадуємо, що це за зброя і що вона вміє.
Атлас оружия: Германия передает защитникам очередные MARS II. Какие еще РСЗО получила Украина от западных партнеров и как они работают
Федеральное министерство обороны Германии сообщило в Twitter, что в ближайшие несколько недель Украине будут переданы очередные системы залпового огня MARS II.
Ранее мы рассказывали о том, какие РСЗО партнеры прислали на помощь украинским воинам. Напоминаем об этом снова.
(Текст от 26 июля 2022)
«В лучшем случае это конец 1990-х». NYT описал, почему российские ракеты неточные, кто снабжает микрочипами врага и какие системы вооружения может повторить даже студент
Исследователи, изучавшие электронику в новейших российских крылатых ракетах и ударных вертолетах, были удивлены, обнаружив технологию десятилетней давности, использованную в предыдущих моделях, пишет The New York Times. Рассказываем, какие выводы сделали американские исследователи по поводу оружия врага.
Хотите сообщить важную новость? Пишите в Telegram-бот
Главные события и полезные ссылки в нашем Telegram-канале