💰 Хочеш вільно розраховуватись криптою? Trustee Plus - криптогаманець і платіжна картка 💳👉
Олександр КузьменкоКриптобізнес
16 октября 2024, 15:01
2024-10-16
Чоловік, який загубив жорсткий диск з криптогаманцем на 8000 Bitcoin, подав судовий позов до міської ради на майже 500 млн фунтів стерлінгів. В чому причина
39-річний Джеймс Хауеллс, який понад 10 років тому випадково втратив у смітник жорсткий диск, де зберігалися тисячі монет Bitcoin, має намір звернутися до суду з позовом до міської ради Ньюпорта. Він вважає, що нарешті «точно визначив» місце, де знаходиться його загублений сміттєвий пакет зі статком у криптовалюті.
У 2013 році Джеймс випадково поклав жорсткий диск з купою біткоїнів у чорний сміттєвий пакет під час прибирання в офісі, а його партнерка вирішила, що це мішок для сміття і віднесла його на смітник, де він, ймовірно, й досі знаходиться.
Швидко усвідомивши свою помилку, Джеймс неодноразово звертався до міської ради Ньюпорта з проханням відкопати свій жорсткий диск зі звалища, куди він був викинутий, але йому неодноразово відмовляли, пише LadBible.
Тепер, коли Хауеллса підтримала група багатих інвесторів, він вирішив подати судовий позов на суму 495 314 800 фунтів стерлінгів, щоб забрати жорсткий диск зі звалища. Джеймс каже, що на жорсткому диску було близько 8 000 BTC, і після того, як їх випадково викинули, вартість криптовалюти стрімко зросла.
Наразі один Bitcoin коштує понад $68 000, тож якщо диск досі працює його вартість становитиме близько $545 млн або 400 мільйонів фунтів стерлінгів.
Зараз юридична команда Хауеллса судиться з радою, і справа має бути розглянута в суді в грудні. Він навіть найняв колишнього керівника сміттєзвалища, щоб той допоміг йому відстежити, де саме знаходиться жорсткий диск, і тепер він упевнений, що він знаходиться в секції «Cell 2 — Area 2» на полігоні Docksway в Ньюпорті.
«Що є, те є. Я міг би провести решту свого життя, працюючи з дев’ятої до п’ятої і думаючи про це щодня. Я міг би з таким же успіхом витратити свій час, намагаючись повернути цей простий шматок металу. Поки суд не скаже мені, що „НІ“ означає „ні“, я буду продовжувати працювати. Очевидно, що мої фінанси зараз не в найкращому становищі», — зізнався Джеймс.
За його словами, він не дуже хотів йти до суду, але це «останній шанс» і чоловік сповнений рішучості довести справу до кінця.
Представник міської ради Ньюпорта пояснив, що вони не можуть дозволити Джеймсу розкопати місце розкопок через вплив на навколишнє середовище, який це матиме, і що вони «рішуче протистоять» його «фундаментально слабкій претензії».
«Рада неодноразово повідомляла пану Хауелсу, що розкопки неможливі за нашим екологічним дозволом і що роботи такого характеру матимуть величезний негативний вплив на навколишнє середовище. Рада є єдиним органом, уповноваженим проводити роботи на цій ділянці», — заявили в міськраді Ньюпорта.
За словами представника, Рада дотримується «суворого режиму моніторингу та звітності за всіма екологічними параметрами».
«Вкотре реагування на безпідставні претензії пана Хауеллса коштує раді та платникам податків Ньюпорта часу та грошей, які можна було б краще витратити на надання послуг», — зазначили в міськраді.
«Моя финансовая цель — накопить $1 000 000, чтобы потом иметь пассивный доход и жить на него». Как айтишники тратят деньги и во что инвестируют
Зарплата айтишников в Украине — одна из самых высоких. И ИТ-отрасль во время войны — единственная отрасль, которая растет несмотря на войну. А айтишники среди тех, кто наиболее активно поддерживает армию. Средний месячный донат айтишника составляет 10% от зарплаты, или $270. dev.ua решил расспросить айтишников, куда они тратят деньги и во что инвестируют во время войны.