Про це керівник із механізованого розмінування благодійного фонду «Розмінування України» Ян Артюхов заявив в інтерв’ю Radio NV.
«Ми зробили свій власний винахід. Ми обробили ним на сьогодні понад 900 гектарів. Зараз ми проходимо сертифікацію даного виробу, щоб він був сертифікований відповідно до норм, офіційно. Робимо свій власний СОП (це правила роботи на замінованій території нашою установкою)», — пояснює він.
Зі слів Артюхова, за такого розмінування застосовується новий принцип.
«Ми перед собою ротор не штовхаємо, він обертається збоку машини. Перед собою ми бачимо все, що, можливо, залишилось на землі. Працює ця техніка на Старлінку. Ми не боїмося сигналів РЕБ, які можуть глушити. Тобто є дуже багато плюсів, якщо порівнювати це з іноземними аналогами, де є радіосигнал, який на кілометр працює. А ми можемо сидіти в Харкові, а працювати в Києві. Є дуже багато плюсів», — додав він.
Керівник із механізованого розмінування благодійного фонду також стверджує, що по розмінуванню планується колаборація з Rover Tech, які розробили «невеличку машинку Змій».
«Вона буде робити перший прохід, нарізати першу дорогу», — пояснив він.
Як ми писали раніше, Міноборони допустило до експлуатації безпілотний багатоцільовий транспортер: що відомо про BoarTAC.
Британцы передадут Украине подводные дроны-искатели мин. Что это за оружие и на что способно: фото, видео
Министерство обороны Великобритании официально сообщило, что передает Украине подводные дроны Remus-100 для поиска мин. В общей сложности речь идет о шести подводных аппаратах, из которых три будут переданы из состава Королевского военно-морского флота, а еще три — заказаны у производителя.
Product Designer задонатил ВСУ личный Starlink. Как он это сделал
Арсений Фещенко работает на позиции Product Designer платформы по оренде квартир в Киеве и Лондоне bird. Недавно парень задонатил на нужды ВСУ личный Starlink. Рассказываем, как это получилось сделать.