🚨⚡🚨 Біткоін по $100к. Час встановлювати Trustee Plus і випускати картку для розрахунків безкоштовно 👉
Олександр КузьменкоОколо IT
4 ноября 2024, 10:04
2024-11-04
Колишній працівник ФБР, а нині директор з інформаційної безпеки в Google Cloud: «Роль кібербезпеки буде продовжувати процвітати»
ЕмКей Палмор (MK Palmore), який має 22-річний досвід роботи у Федеральному Бюро Розслідувань США, вже 3 роки працює як директор з інформаційної безпеки в Google Cloud. Він говорить, що багато фахівців із кібербезпеки починали як айтівці, і вважає, що в цій галузі є повно незакритих вакансій.
«Зараз кібербезпека є однією з найбільш динамічних сфер кар'єри в індустрії в усіх бізнес-змінних», — розповів Палмор виданню Business Insider.
За його словами, фахівці з кібербезпеки зараз потрібні кожній компанії. Лідери у сфері кібербезпеки наразі працюють у сільськогосподарських компаніях, автотранспортних компаніях, логістиці, операціях і сфері фінансових послуг.
«Я уважно спостерігаю за питаннями, пов’язаними з ландшафтом загроз, і за питаннями, пов’язаними з кадрами кібербезпеки, вже близько 10–15 років. Я бачив, як відносна важливість ролі фахівців із кібербезпеки набуває величезної популярності в усіх колах, оскільки ми починаємо усвідомлювати, що наш цифровий слід і потреби в цифрових технологіях впливають на нашу здатність діяти по всьому світу», — говорить директор з інформаційної безпеки в Google Cloud.
Він відзначає, що інформація стала настільки важлива з погляду конфіденційності, що захист інформації та активів, через які вона проходить, став величезним пріоритетом для бізнесу в усьому світі.
«Тут, у Північній Америці, відкриті сотні тисяч вакансій, а в усьому світі їх, мабуть, більше мільйона. Оскільки важливість галузі продовжує зростати, наявність талантів залишається певною проблемою в усіх галузях», — вважає Палмор.
За його словами, індустрія кібербезпека поки не може залучати людей достатньо швидко. Він стверджує, що наразі немає чіткого прямого шляху в кібербезпеку, за винятком для тих небагатьох людей, які здобули освіту за новими спеціальностями в галузі кібербезпеки, що з’явилися нещодавно. Комп’ютерні науки існують вже кілька років, але навіть вони не дають вам прямого шляху до посад у сфері кібербезпеки.
«Більшість фахівців із кібербезпеки починали свою кар'єру як ІТ-спеціалісти, а в певний момент перейшли в іншу сферу. Але річ у тому, що все ще не вистачає людей, щоби наповнити потужний кадровий конвеєр або відкриті вакансії, які в нас є», — пояснює ЕмКей Палмор.
За його словами, ідеальним кандидатом має бути людина, яка виконала академічну роботу, пов’язану з кібербезпекою, або отримала сертифікати з усього спектру кібербезпеки та має певний рівень практичного досвіду. Його не обов’язково має бути багато, але є позитивне упередження щодо людей, які мають практичний досвід.
«Проблема нашої індустрії полягає в тому, що практичний досвід може бути складним для нових кандидатів. Саме тому розрив у кількості доступних кандидатів продовжує збільшуватися», — розповів директор з інформаційної безпеки в Google Cloud.
Він говорить, що індустрія повинна «зробити крок назад» і почати планувати та впроваджувати зміни, щоби бути готовими до викликів наступних трьох-п’яти років, а це означає, що потрібно інвестувати в цей пайплайн.
«Я вважаю, що роль кібербезпеки буде продовжувати процвітати з погляду її актуальності протягом наступних десяти років. Ми ще навіть не дійшли до того, щоб говорити про криптографічні виклики. З погляду постквантових обчислень, кібербезпека буде актуальною ще дуже й дуже довго», — стверджує колишній працівник ФБР.
Він вважає, що початківці, які на початку своєї кар'єри вирішать інвестувати свій час у кібербезпеку, отримають вигоду — і навіть якщо вони вирішать перемикнутися на такі речі, як операційна діяльність, маркетинг або інші аспекти бізнесу, все, що вони отримають із погляду кібербезпеки, зробить їх кращими бізнес-лідерами.
Нагадаємо, що у вересні український SET University й американський Hilltop Technologies анонсували запуск стартапу у сфері кібербезпеки SET Cyber Labs і відкриття офісу в столиці України. Співзасновником Hilltop Technologies є Нік Джисінто керівник служби безпеки, ветеран Центрального розвідувального управління (ЦРУ), Tesla та Uber, спеціаліст із питань внутрішніх загроз, розвідки та безпеки.
Как ломают видеоигры и выкладывают их пиратские копии? Рассказывает программист
Что, юный хакер, тебе интересно, какие игры до сих пор не крякнули? Тогда скорее читай эту статью. Ниже мы рассмотрим, какие технологии используются для защиты игр от взлома. Также не пройдем мимо рекордсменов. Узнаем о рекордном времени, за которое удалось сломать игру. И рассмотрим настоящие «крепкие орешки».