Дістали русняві шахеди й ракети? Підсилюймо ППО — донать на SkyLock 👉
Олександр КузьменкоСтартап
15 липня 2024, 11:09
2024-07-15
Google готується придбати стартап з кібербезпеки за рекордну суму
Google розглядає можливість витратити $23 млрд на купівлю Wiz, стартапу з хмарної кібербезпеки, партнерами якого є Amazon та Oracle. Ця сума майже вдвічі перевищує суму, витрачену на Motorola Mobility у 2012 році, і стане найбільшою, яку Google коли-небудь платив за іншу компанію.
Google розглядає можливість витратити $23 млрд на купівлю Wiz, стартапу з хмарної кібербезпеки, партнерами якого є Amazon та Oracle. Ця сума майже вдвічі перевищує суму, витрачену на Motorola Mobility у 2012 році, і стане найбільшою, яку Google коли-небудь платив за іншу компанію.
Нью-йоркська компанія Wiz пропонує «відокремлені інструменти безпеки й сканери» для корпоративного простору, передає The Verge. Wiz стверджує, що захищає корпоративну хмарну інфраструктуру «шляхом створення нормалізаційного шару між хмарними середовищами», що дозволяє компаніям «швидко виявляти та усувати критичні ризики».
Стверджується, що придбання такої компанії здійснюється з прицілом на Microsoft, яка виглядає все більш вразливою і яка нещодавно пережила кілька гучних порушень безпеки. У разі успіху, це може допомогти зміцнити репутацію Google як безпечної хмарної платформи. Схоже, саме ця ідея стояла за покупкою за пів мільярда доларів іншого стартапу у сфері хмарної безпеки у 2022 році та придбанням за $5,4 млрд компанії Mandiant, яка виявила злом SolarWinds пізніше того ж року.
Угода «виглядає ймовірною», але вона може зірватися і викликати перевірку з боку американських регуляторів. Адміністрація Байдена очолювала значні антимонопольні дії, включаючи позов Міністерства юстиції щодо угоди Google з Apple про пошук, а також невдалу спробу Федеральної торгової комісії заблокувати купівлю Microsoft компанії Activision.
«Моя фінансова мета — накопичити $1 000 000, щоб мати пасивний дохід і жити на нього». Як айтішники витрачають гроші та в що інвестують
Зарплата айтішників в Україні — одна з найвищих. І ІТ-галузь під час війни — єдина галузь, яка зростає, попри війну. А айтішники — серед тих, хто найактивніше підтримують армію. Середній місячний донат айтішника становить 10% від зарплати, або $270. dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують під час війни.