Редакція dev.uaВойти в IT
6 сентября 2024, 15:15
2024-09-06
Як потрапити на стажування у відомі компанії США та Британії? Студенти AUK вже користуються цими можливостями — ось їхній досвід
Мрія чи не кожного українського студента — отримати можливість стажуватись у великих глобальних компаніях з розгалуженою мережею офісів по всьому світу.
І сьогодні ця мрія стає реальністю для студентів, які навчаються в American University Kyiv. Оскільки університет створив Глобальну програму стажування, завдяки якій студенти AUK можуть пройти оплачуване стажування в американських та міжнародних компаніях у США та інших країнах. Американські роботодавці залюбки діляться своїм досвідом і корпоративними цінностями зі студентами, які навчаються в Україні за академічною програмою Arizona State University (партнера АUK). Адже молоді люди не лише добре володіють англійською, а й чудово ознайомлені з бізнес-підходами американського бізнесу, а також готові ділитися зі своїми американськими колегами українськими цінностями та баченнями.
Таким діалогам сприяло і те, що студенти AUK мали окрему програму у Вашингтоні та Нью-Йорку, яка складалася із зустрічей із впливовими посадовцями, депутатами, економістами, дипломатами, мислителями Капітолійського Пагорбу, Пентагону, Нью-Йоркської біржі, які сьогодні впливають на формування світової політики та відносин між США та Україною.
Окрилені можливостями
dev.ua поспілкувався зі студентами AUK, що вже побували у США та Великій Британії як стажисти великих компаній, і не лише здобули професійний досвід роботи, а й занурились в мультикультурне середовище і розповіли колегам більше про Україну.
Ось їхні враження.
Більше, ніж робота
У рамках Глобальної програми стажування AUK студенти мали унікальну можливість, окрім стажування, брати участь в офіційних зустрічах з впливовими експертами та керівниками відомих організацій і компаній в США. Зокрема, студенти-стажери AUK відвідали Агентство з кібербезпеки та безпеки інфраструктури (CISA) і зустрілися з директоркою CISA Джен Істерлі. А також були в Пентагоні, де спілкувалися з Лорою Купер, заступницею помічника Міністра оборони США з питань України, росії та Євразії; генералом-лейтенантом Рональдом П. Кларком, старшим військовим помічником міністра оборони; Джоном Кірбі, колишнім помічником міністра оборони зі зв’язків з громадськістю, та Янгом Дж. Бенгом, першим заступником помічника секретаря армії з питань закупівель, логістики та технологій.
Коли в Києві російською ракетою був зруйнований Охматдит, студентки вийшли на вулиці Нью-Йорку з акцією зі збору коштів для допомоги постраждалим дітям і лікарям.
За словами Дена Райса, президента AUK, компанії, які цього року приймали студентів AUK — а це провідні компанії у сфері роздрібної торгівлі, фінансових послуг, стратегічного бізнес-консультування та інших сфер, дуже тепло відгукуються про українських студентів. Щобільше, вони планують розширювати кількість студентів, які матимуть змогу стажуватися наступного року, адже дуже цінують можливості підтримувати Україну у її боротьбі за незалежність і демократію.
Як це — навчатися в AUK
Студенти AUK можуть опановувати знання очно, в навчальному кампусі, розташованому в будівлі колишнього Річкового вокзалу на березі Дніпра. Або онлайн, завдяки доступу до інноваційної онлайн-системи навчання Сanvas — платформи, завдяки якій студенти й викладачі отримують цілодобовий доступ до матеріалів та максимальну інтерактивність. Цю систему використовують понад 30 млн людей у більш ніж 4000 навчальних закладів світу.
Усе навчання в AUK відбувається винятково англійською — у такий спосіб студенти на 100% занурюються в англомовне середовище. Адже вся навчальна програма базується на академічній програмі партнерського університету AUK — Arizona State University, одного з найбільших навчальних закладів США. Це допомагає максимально підготуватися до роботи в міжнародних компаніях та до ведення бізнесу і комунікації на глобальних ринках. Також, студенти AUK мають можливість отримати подвійний диплом: AUK та Arizona State University.
Завдяки такому партнерству студенти AUK отримують освіту світового зразка без потреби їхати на навчання за кордон.
Одна з найцінніших для студентів переваг AUK — це освіта, побудована на практичному досвіді. Програма стажування, апробована цього року, відкриє для студентів великі можливості, адже є джерелом унікального досвіду й успішної кар'єри. Щобільше, програма (а саме компанії) оплачує усі витрати, пов’язані з візою, переїздом, проживанням та зарплатою, що додає студентам більшої фінансової свободи.
Попри війну, AUK зібрав сильний викладацький склад. Викладачі університету — це люди з великим досвідом міжнародного викладання у різних світових школах. Серед них є стипендіати програми ім. Фулбрайта, лауреати престижних нагород, бізнесмени, українські вчені.
Roosh запускает новую образовательную платформу AI HOUSE CLUB для ML/AI-специалистов и дата сайнтистов. Рассказываем, как подать заявку и чему будут учить
Мануал для джуна. Что нужно знать новичку в frontend-разработке перед собеседованием на проект мечты: вопросы на интервью и примеры тестовых
Создавать IТ-продукты можно на разных уровнях и совершенствовать их как изнутри, (backend), так и снаружи (frontend). Возьмем, к примеру, сайт. Специалист может работать с задачами под капотом, а может развивать интерфейс сайта, приложения или специальное программное обеспечение для бизнеса, чтобы они были удобными, понятными и функциональными.
Последним как раз занимается frontend-инженер. Что еще нужно знать джунам о frontend-разработке, что не стоит делать перед собеседованием и на какие вопросы ответить, чтобы быть готовым на 100% — Frontend Engineer в Levi9 Алексей Горбунов разложил все по полочкам в этом материале.
«Після випуску про IT-Generation хочеться зробити тред про те, як IT-школи вас най**ують». Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів, що думає про IT-освіту
За проханням автора публікуємо текст тільки українською.
Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів своє ставлення до IT-курсів, які наразі продукуються в Україні. «Після сьогоднішнього випуску про IT-Generation, хочеться зробити невеликий тред про те, як IT-школи вас най**ують, продаючи курси, які вам ніяк не допоможуть. І навіть якщо ви виграєте грант від програми — ви просто згаєте час», — написав він у Twitter.
Публікуємо його допис із частковою цензурою.
50 вопросов и ответов по программированию для подготовки к техническому интервью
Готовясь к собеседованию, многие начинающие программисты понятия не имеют, каких вопросов ожидать от интервьеюров — будь то собеседование в стартап или технологический гигант вроде Amazon, Microsoft или Google. В статье на Hacker Noon разработчик Джавин Пол собрал вопросы, которые любят задавать на таких интервью, а также ответы на них и дополнительные ресурсы для подготовки.