Про це під час DOU Day Picnic 2024 заявив старший директор з найму персоналу в EPAM Антон Фількевич, коментуючи нинішні тренди.
«Мало оптимізму щодо повернення кадрів. Треба вчитися взаємодіяти так, як цього ще не робили — з обох сторін. Щодо набору навичок нічого не змінилося: англійська, софт-скіли, бажано фулстек, клауди — бажано кілька. Якщо раніше цей спектр можна було обговорювати, то зараз клієнти наполягають: знайдіть саме такого, а ні — знайдемо деінде», — проаналізував тенденції на ІТ-ринку Фількевич.
З його слів, зараз компанія ЕРАМ намагається закривати якомога більше позицій внутрішнім ресурсом.
«Сьогодні важко ввійти в IT. Цього року ми працевлаштували 260 людей з нашого кампусу, до кінця року плануємо — до 500. Джуни мають бути не такими, як у 2021-му: повинні знатися на клауді, бути фулстек і використовувати ШІ в роботі. Щоб у реальному проєкті міг працювати на рівні мідла», — вважає представник ЕРАМ.
За спостереженнями Фількевича, на сьогодні майже кожна позиція передбачає інтерв’ю з клієнтом — не технічне. Водночас, з командою проводиться спільна оцінка щодо того, чи підходить кандидат на відкриту вакансію з точки зору софт-скілів.
Нагадаємо, EPAM прозвітував про результати за другий квартал 2024 року: дохід компанії склав $1,147 млрд, що на 2,0% менше, ніж минулого року
«В США тестировщик может получать $100 000 и даже $500 000 в год». История релокейта днепровского IT-семейства, где муж работает в EPAM, а жена устроилась в Tesla
Марк и Виктория Терещенко — IT-супруги. Он работает на позиции Lead Test Automation Engineer в компании EPAM, она — Software QA Engineer в Tesla. В августе 2021 года пара вместе с 1-летним сыном совершила релокейт в США по L визе. Мы связались с украинской семьей и поговорили о сложностях переезда, зарплате в Америке и специфике работы в компании Илона Маска.
«Моя финансовая цель — накопить $1 000 000, чтобы потом иметь пассивный доход и жить на него». Как айтишники тратят деньги и во что инвестируют
Зарплата айтишников в Украине — одна из самых высоких. И ИТ-отрасль во время войны — единственная отрасль, которая растет несмотря на войну. А айтишники среди тех, кто наиболее активно поддерживает армию. Средний месячный донат айтишника составляет 10% от зарплаты, или $270. dev.ua решил расспросить айтишников, куда они тратят деньги и во что инвестируют во время войны.
Не Патроном единым. Айтишник из EPAM шьет военную амуницию для собак: история чудо-стартапа для четырехлапых защитников Украины
Максим Лисович, Interior Designer в ЕРАМ Украина вне работы помогает амуницией украинским военным… собакам. Да, служебные псы носят уникальные жилетки и ошейники, имеют аптечки и турникеты. Четырехлапые в такой «одежде» более защищены и узнаваемы.
По словам Максима, только на западе страны нас охраняют сотни военных собак. Максим помогает военным кинологам нести эту службу достойно, снабжая соответствующей амуницией, специальными аптечками и турникетами. Недавно он провел три дня подряд, собственноручно отшивая ошейники и поводки. А еще два года назад шить он не умел вообще. Вот история чудо-стартапа.