💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Вікторія ГорбікОколо IT
16 сентября 2024, 13:14
2024-09-16
Студенти-інженери з КПІ можуть долучитись до другого потоку безоплатної інтернатури від Ajax Systems. Ось, хто в підсумку зможе працевлаштуватись
Міжнародна технологічна компанія з виробництва систем безпеки Ajax Systems набирає другий потік студентів інженерних спеціальностей на Mechanical Internship в рамках освітнього проєкту Ajax Next, організованого спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка. Найкращих запросять до працевлаштування.
Безоплатна інтернатура, яку пропонує Ajax Systems, дасть можливість для студентів КПІ розробляти й реалізовувати інженерні проєкти у сфері автоматизації та механізації виробничих процесів, пише DOU, посилаючись на заяву в компанії. Вони працюватимуть з повним циклом створення механізованих пристроїв, проходячи всі етапи від проєктування до друку.
Програма, на яку можуть податись студенти в рамках безоплатної ініціативи, Mechanical Engineering Internship (Automation Direction) від Ajax Systems.
«За результатами стажування учасники матимуть можливість на конкурсній основі приєднатися до команди Ajax», — повідомили в компанії.
Про навчання
Навчання буде проходити у форматі реалізації індивідуального проєкту. Заняття будуть супроводжувати викладачі на базі Приладобудівного факультету КПІ імені Ігоря Сікорського та інженери-наставники Ajax Systems.
Стажування пропонує студентам унікальну можливість розробити та реалізувати інженерні проєкти у сфері автоматизації та механізації виробничих процесів.
Хто може долучитись
Взяти участь у програмі Mechanical Internship можуть студенти 3+ курсів інженерних спеціальностей з різних університетів.
Подробиці та деталі
Навчання починається з 8 жовтня 2024-го, буде тривати по січень 2025-го.
Зайняття будуть проходити двічі на тиждень (вівторок та четвер), з обов’язковою роботою між заняттями приблизно 4-6 годин на тиждень.
Заявки можна подати до 26 вересня. Для цього потрібно заповнити форму.
Разработчик протеза руки, победивший в SC-2020, заморозил проект из-за войны и готовится к магистратуре в Японии. Что будет?
КПИ-шник Антон Тихоненко, выпускник-бакалавр, инженер-конструктор, победил в конкурсе стартапов Sikorsky Challenge 2020 года.
Из-за войны он заморозил свою разработку, которая может улучшить качество жизни людей, имеющих пороки развития или потерявших конечность. Об этом, а также о своих планах он на днях рассказал в проекте CAMPUS канала «КПИмедиа».
Мы выбрали самое интересное.