Дістали русняві шахеди й ракети? Підсилюймо ППО — донать на SkyLock 👉
Олександр КузьменкоДеньги
8 августа 2024, 17:58
2024-08-08
«Це було ненавмисно». У Buy Me a Coffee прокоментували відключення Wise й Payoneer і порадили використовувати Stripe Express в Україні
Американська краудфандингова компанія Buy Me a Coffee припиняє підтримку платіжних систем Wise і Payoneer, якими користувалися українці для виведення коштів, через їхню «несумісність» із майбутніми функціями сервісу. Про це йдеться у відповіді Buy Me a Coffee на запит dev.ua.
Американська краудфандингова компанія Buy Me a Coffee припиняє підтримку платіжних систем Wise і Payoneer, якими користувалися українці для виведення коштів, через їхню «несумісність» із майбутніми функціями сервісу. Про це йдеться у відповіді Buy Me a Coffee на запит dev.ua.
«На жаль, ми відключаємо Wise і Payoneer через їхню несумісність із нашими майбутніми функціями, такими як підтримка місцевої валюти, автоматичні виплати тощо. Найкращою альтернативою, яку ми можемо запропонувати, є Stripe Express, яка сумісна з цими новими функціями та підтримується в 130+ країнах, забезпечуючи швидкі та безпечні виплати. Ми розуміємо, що ця зміна впливає на такі країни, як Україна, і хочемо запевнити вас, що це було ненавмисно», — відповіла представниця Buy Me a Coffee Тіна в листі dev.ua.
Раніше українські користувачі почали повідомляти про проблеми з виведенням коштів з Buy Me a Coffee. У сервісі пояснили це «нещодавніми змінами в політиці та ускладненням законодавчих вимог і санкцій», яких сервіс повинен дотримуватися через «20%» тимчасово окупованих територій України.
Нещодавно український актор озвучення й автор контенту AdrianZP опублікував тред в X (Twitter), у якому висловив думку, що на український Youtube й авторів відео чекають труднощі.
«Почалося все з того, що сервіс Buy Me a Coffee, на який левова частка українських творців перейшли після кенселу Патреону, перестав приймати нових творців з України. Бо пук-пук санкції, 20% України окуповано й ми не можемо визначити, де яка територія до нас підключається», — написав він.
За словами AdrianZP, це може призвести до закриття багатьох українських YouTube-каналів, включно з його власним. Він зауважив, що Stripe, який пропонує Buy Me a Coffee як альтернативу Wise і Payoneer, недоступний в Україні, і попередив, що українські творці контенту мають час до 14 серпня, щоб вивести свої кошти за допомогою Payoneer.
4. Бо бай мі кохве мала в гузно своїх споживачів та закрила можливість виводити кошти напряму на карту через Wise, а також через Payoneer. Єдино можливий метод виводу стає сервіс Stripe який не доступний в Україні та до 14 серпня всі автори зможуть ввостаннє вивести свої кошти. pic.twitter.com/XIQdNHVllu
Допис AdrianZP також прокоментував відомий ігровий відеоблогер OLDboi. «Привіт, другий патронопокаліпсис. Створив сторінку на монобазі. Фанфакт — патреон із податками бере приблизно 15%, ютуб — майже 60% (20 комісія + 30 податок на гугл + 5 ФОП + різні міжбанківські комісії), а монобаза виходить 8% (3 платформи + 5% за ФОП)», — написав він.
У січні monobank запустив бета-версію сервісу «База», який за функціоналом нагадує Patreon й інші подібні платформи. За допомогою цього інструменту глядачі стримерів можуть донатити й підписуватись на їхній ФОП.
«Моя финансовая цель — накопить $1 000 000, чтобы потом иметь пассивный доход и жить на него». Как айтишники тратят деньги и во что инвестируют
Зарплата айтишников в Украине — одна из самых высоких. И ИТ-отрасль во время войны — единственная отрасль, которая растет несмотря на войну. А айтишники среди тех, кто наиболее активно поддерживает армию. Средний месячный донат айтишника составляет 10% от зарплаты, или $270. dev.ua решил расспросить айтишников, куда они тратят деньги и во что инвестируют во время войны.
Не только Metro и S.T.A.L.K.E.R. 31 украинская игра к 31-летию Независимости Украины
31 год независимости Украины — это еще и 31 год самостоятельности и обособленности всего украинского творчества. Касается это и видеоигр. Ведь за три десятка лет украинцы успели создать самые разные игры на любой вкус.
Так что в честь Дня Независимости мы решили вспомнить 31 игру от украинских разработчиков. И пускай без очевидных Metro и S.T.A.L.K.E.R. не обошлось, одними ими дело не ограничивается. Есть тут и подзабытые шутеры из совсем другого времени, и многообещающие современные проекты, и крайне необычные инди.
Хотите сообщить важную новость? Пишите в Telegram-бот
Главные события и полезные ссылки в нашем Telegram-канале