Дістали русняві шахеди й ракети? Підсилюймо ППО — донать на SkyLock 👉
Олександр КузьменкоСанкції
2 серпня 2024, 16:07
2024-08-02
Ймовірно, Buy Me a Coffee припиняє повноцінно обслуговувати українські акаунти через «20% території України, які підпадають під дію санкцій»
Схоже, що американська краудфандингова компанія Buy Me a Coffee оновила свої правила та припиняє надавати повноцінний сервіс для користувачів з України. Про це повідомляють у соцмережах українці, які зіткнулися з проблемами при виведенні коштів. Ось що відповідає техпідтримка.
Схоже, що американська краудфандингова компанія Buy Me a Coffee оновила свої правила та припиняє надавати повноцінний сервіс для користувачів з України. Про це повідомляють у соцмережах українці, які зіткнулися з проблемами при виведенні коштів. Ось що відповідає техпідтримка.
На проблеми з Buy Me a Coffee звернула увагу користувачка X (Twitter) із тегом BzickOff, яка спробувала вивести $30 на картку українського банку. Вона опублікувала скриншот із відповіддю техпідтримки сервісу.
«У зв’язку з нещодавніми змінами в політиці та ускладненням законодавчих вимог і санкцій, ми більше не приймаємо нових творців [контенту] з України. Ми розуміємо, що це може вас розчарувати, і щиро перепрошуємо за будь-які незручності, які це може спричинити», — повідомила представниця Buy Me a Coffee.
За її словами це рішення зумовлене різними факторами, зокрема «необхідністю відповідати суворим стандартам законодавчих вимог» (compliance).
«Оскільки приблизно 20% території України підпадає під дію санкцій, стало надзвичайно складно точно перевіряти та контролювати місця розташування, що створює значні ризики помилок», — йдеться в роз’ясненні техпідтримки Buy Me a Coffee.
Роз’яснення техпідтримки Buy Me a Coffee. Скриншот: BzickOff
У коментарях до допису BzickOff, ще один український користувач X (Twitter) підтвердив проблеми з виведенням коштів на рахунки українських банків. За його словами, йому довелося географію акаунта на США й використовувати онлайн-систему міжнародних грошових переказів Wise.
Нагадаємо, що Buy Me a Coffee став однією з найпопулярніших платформ зі збору донатів після скандалу із сервісом Patreon, який заблокував акаунти фонду «Повернись живим», а згодом і волонтера й активіста Сергія Стерненка. Водночас навесні 2024 Buy Me a Coffee заблокував сторінку одного з українських виробників FPV-дронів «Дикі шершні».
Цікаво, що на головній сторінці Buy Me a Coffee досі повідомляє про появу української мови на платформі, «щоб полегшити підтримку вашої глобальної аудиторії».
dev.ua звернувся до Buy Me a Coffee з проханням детальніше роз’яснити ситуацію. Ми доповнимо матеріал після отримання відповіді.
В «Альфа-Банк Україна» готуються влити $1 млрд. Чи можливо це, і який план у Фрідмана і компаньйонів?
Власники «Альфа-Банку Україна» Андрій Косогов (41% акцій), Михайло Фрідман (32,9%) та Пьотр Авен (12,4%) планують докапіталізувати банк на $1 млрд. Як повідомляє Forbes, довірена особа російських бізнесменів, відомий міжнародний економіст Симеон Дянков уже отримав дозвіл від Національного банку України опрацювати це питання з акціонерами.
Ось 5 цікавих фактів про можливу угоду.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі