😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Олександр КузьменкоCтартап
6 июля 2024, 14:19
2024-07-06
Застосунок WiseWallet для управління особистими фінансами на основі ШІ став доступним для завантаження. Він буде безплатним для українців
Засновник software development компанії KindGeek Юрій Гнатюк анонсував реліз українського застосунку WiseWallet, який допомагає користувачам контролювати свої витрати.
Засновник software development компанії KindGeek Юрій Гнатюк анонсував реліз українського застосунку WiseWallet, який допомагає користувачам контролювати свої витрати.
«Хотіли швидше, але це не завжди виходить, тому перепрошую за затримку у всіх, хто чекав на реліз. Тим не менше, пройдено чималий шлях впродовж розробки цього продукту, і ми дуже сподіваємося, що він сподобається вам», — написав Гнатюк в X (Twitter).
Він додав, що розробники нещодавно завершили етап закритого тестування, щоб для початку отримати ранній фідбек від обмеженої кількості користувачів і впровадити необхідні покращення. За словами Юрія, команда має дуже багато планів щодо функціонала продукту, і хоче його розвивати, отримуючи живий зворотний зв’язок від реальних користувачів.
WiseWallet розділяє транзакції на 4 типи для зручного керування й моніторингу: витрати, прибутки, перекази й повернення. Зазначається, що сервіс пристосований до різних типів гаманців, як то банківський рахунок, кредит, готівка, борг або заощадження.
Гнатюк підкреслює, що WiseWallet буде безплатним для українців, щоб «збільшувати фінансову грамотність» в Україні. «Це наше бажання і мета, щоб ви мали повноцінний та безперешкодний доступ до продукту і щоб ви отримували користь від використання саме українського застосунку для управління фінансами», — говорить засновник KindGeek.
Він додав, що творці WiseWallet вже планують випустити кілька дуже суттєвих релізів, які внесуть функціонал синхронізації з банками (спершу з Monobank), бюджетування, можливості ділитись гаманцями з іншими користувачами з метою спільного використання. Також в процесі розробки знаходиться вебверсія застосунку.
UPD. Стартап співзасновника monobank Дмитра Дубілета — Fintech Farm — отримав $32 млн інвестицій для виходу на нові ринки. Але левову частку цих коштів витратить на зарплату української команди: яких спеціалістів шукає компанія
Підключай Megogo зі знижками за акційними тарифами.
«Моя финансовая цель — накопить $1 000 000, чтобы потом иметь пассивный доход и жить на него». Как айтишники тратят деньги и во что инвестируют
Зарплата айтишников в Украине — одна из самых высоких. И ИТ-отрасль во время войны — единственная отрасль, которая растет несмотря на войну. А айтишники среди тех, кто наиболее активно поддерживает армию. Средний месячный донат айтишника составляет 10% от зарплаты, или $270. dev.ua решил расспросить айтишников, куда они тратят деньги и во что инвестируют во время войны.