🚀 Trustee Plus - картка європейського банку і криптогаманець. Встанови додаток 👉
Наталя ХандусенкоСтартап
23 травня 2024, 20:01
2024-05-23
UPD. Стартап співзасновника monobank Дмитра Дубілета — Fintech Farm — отримав $32 млн інвестицій для виходу на нові ринки. Але левову частку цих коштів витратить на зарплату української команди: яких спеціалістів шукає компанія
Лондонський стартап Fintech Farm, який відкриває необанки по усьому світу та заснований трьома українцями, серед яких Дмитро Дубілет, залучив $32 млн інвестицій для розширення своєї діяльності в Індії. Співзасновник monobank також повідомив, що частину цих коштів планують витратити на зарплати української команди. Зараз у компанії відкрито сім вакансій.
Капітал отримано у рамках початкового раунду серії B, який очолила лондонська венчурна компанія Nordstar, і додаткового раунду серії B, який очолив Bank of Georgia, акції якого котируються на Лондонській фондовій біржі, повідомляє Sifted.
Стартап Fintech Farm заснований трьома українцями: співзасновником monobank Дмитром Дубілетом, колишнім керівником KPMG M&A Миколою Безкровним та Олександром Вітязєм, засновником Corezoid.
У 2022 році компанія залучила $7,4 млн. Раунд очолили венчурний фонд Flyer One Ventures і фінтех-компанія Solid за участі TA Ventures, Jiji, u.ventures і AVentures Capital. Протягом наступних двох років компанія планує вийти на вісім ринків, що розвиваються в Африці та Азії. Першим з них стала Нігерія.
Але у 2023 році компанія вирішила закрити проєкт у Нігерії. «Країна, на наш погляд, економічно пішла не в той бік, який ми очікували, — сказав Микола Безкровний. — Доволі складно було вести бізнес із погляду доходів наших клієнтів».
Зараз стартап зосереджений на розробці фінтех-продукту в Індії, де сподівається розширити доступ споживачів до кредитів.
«Індія є одним із ринків, на якому ви повинні бути сьогодні, — каже Безкровний. — Конкуренція там досить сильна, але зараз гарний час для нас, щоб вийти».
Він посилається на величезне поширення в країні цифрової платіжної системи під назвою «Єдиний платіжний інтерфейс», яка полегшує Fintech Farm співпрацю з місцевими банками, пропонуючи їм кредитні продукти.
Індія стане четвертим ринком для Fintech Farm. На першому етапі в індійський ринок планують інвестувати до $5 млн.
UPD. 22.05.2024 14:00
Сьогодні, 22 травня, Дмитро Дубілет написав у себе в Telegram: «Fintech Farm закрила раунд інвестицій розміром $32 млн. Левову частку цієї суми буде витрачено на зарплати української команди».
Також Дубілет звернувся до своїх підписників з нагадуванням: «Якщо у вас є знайомі серед власників або топменеджерів у закордонних банках, яким може бути цікавим запустити легендарний цифровий банк, буду дуже вдячні за будь-які знайомства».
#Всратівакансії. ТОП-5 пропозицій про роботу, над якими глузують айтішники
Кількість вакансій в IT з початком війни скоротилася, та шедеврів серед них не поменшало. dev.ua зазвичай попросить дизайнерку Анну Лазурко, яка регулярно публікує у своєму LinkedIn вакансії з дивними та кострубатими описами та вимогами, робити добірку з таких «шедеврів». Ось тут можна почитати першу, другу та третю таку добірку.
Цьоготижнева добірка створена dev.ua за допомогою добре відомого у LinkedIn хештегу #всратівакансії. Насолоджуйтеся!
Два місяці пошуків, 80 відгуків, 12 співбесід і два офери. Як айтішник з Козятина із сертифікатом Google та двома пет-проєктами роботу шукав
Айтішник-початківець Максим Наталчук поділився в LinkedIn власним досвідом пошуку роботи. Хлопець, згідно профілю, працює National Information Management Officer (Data Analyst) в компанії iMMAP. Але омріяному оферу передував непростий шлях. З дозволу автора dev.ua публікує історію Максима про пошук роботи в IT.
«Незнання англійської можна пробачити тільки двірнику». HR в LinkedIn запитала про те, навіщо публікувати вакансії англійською. Ось що відповіли айтішники
HR з Дніпра Любов Ковалевська в LinkedIn обурилася тим, що компанії виставляють вакансії на джоб-сайтах англійською мовою. Айтішники швидко пояснили, в чому справа.
«Запуск бізнесу під час війни — справа ризикова. Але вибору у нас немає». Інтерв’ю з Дмитром Дубілетом, який запустив платформу з українським аналогом 1C та інших російських послуг
Сьогодні Дмитро Дубілет анонсував запуск нового бізнес-проєкту Navkolo, який об'єднуватиме ІТ-сервіси для малого та середнього бізнесу в Україні.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі