💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Вікторія ГорбікSpaceTech
22 січня 2024, 13:16
2024-01-22
UPD. Учений-хімік із КНУ шукає людей, які можуть очолити ракетомодельні гуртки для школярів Києва, все інше він обіцяє надати
Співробітник хімічного факультету КНУ ім. Шевченка та керівник студентського конструкторського бюро NAURocket Сергій Піпко пропонує допомогу всім, хто хоче створити новий ракетомодельний гурток.
UPD. За словами вченого, для відкриття гуртка потрібен лише керівник, який захоче працювати з дітьми, все інше він надасть.
«Допоможу фінансами, знаннями, ідеями. Допоможу легально запустити ракету. Якщо вам потрібні невеликі ракетні двигуни — навчу робити самим. Якщо потрібні більші двигуни — забезпечу надійними двигунами», — написав у соцмережах Сергій Піпко.
Раніше 12.02.2023 року науковець повідомив у соцмережах про успішні випробування запуску першого ракетного безпілотника в Україні.
UPD. У коментарі для dev.ua пан Сергій повідомив, що знає в Києві лише два гуртки з ракетомоделювання і це, звісно, мало.
«Для організації нового гуртка потрібний керівник, який хоче займатися з дітьми. Усім іншим я забезпечу», — говорить він.
За словами пана Сергія, гурток не обов’язково має знаходитись у школі, хоча у школі, напевно, найзручніше. Ракетомоделюванням можуть займатись діти, починаючи з першого класу до одинадцятого, для різного віку підбираються різні ракети.
«Для молодших найпростіші паперові моделі. Для старших — ракети з електронікою, яку вони самі можуть зробити чи купити готову», — повідомляє вчений.