Вихід з оточення, звільнення Херсону та життя після травми: історія Вячеслава Смислова, який отримав біонічний протез від FAVBET
Торік компанія FAVBET проводила акцію «Кіберпанк 2023» на підтримку ЗСУ. Закуповували дрони, антидронові рушниці та тепловізори. Фінальним проєктом акції стали «Люди майбутнього», у межах якого FAVBET профінансував встановлення сучасного біонічного протеза одному з пацієнтів львівського центру «Незламні». Ним став 31-річний військовослужбовець із Маріуполя В’ячеслав Смислов.
Знімальна група видання Sportarena на чолі з журналістом Микитою Дмитруліним зустрілася з Вячеславом і його дружиною Русланою, щоб записати їхню історію, у якій, попри всі випробування війни, головним мотивом залишаються кохання, взаємна підтримка та віра в щасливе майбутнє.
Дивіться відео на офіційному ютуб-каналі Sportarena:
В’ячеслав — український військовослужбовець і батько трьох дітей. Чоловік народився та виріс у Маріуполі, у 2015-му приєднався до лав ЗСУ, щоб захищати рідне місто від російської навали. Повномасштабне вторгнення В’ячеслав зустрів уже як демобілізований, однак в перший же день вивіз дружину та дітей до Умані та повернувся, аби знову стати до зброї.
Утім, у той час Маріуполь уже був в оточенні, тому чоловіку довелось два тижні переховуватись у сусідній Розівці, а потім — разом зі знайомим виїжджати через ворожі блокпости на підконтрольну Україні територію. В’ячеслав — учасник бойових дій і має татуювання тризуба на грудях, а це в очах російських окупантів смертельний вирок. Пройти кілька ворожих блокпостів допомогла кмітливість, вдача та, на думку самого чоловіка, втручання вищих сил. «Те, що виїхав і ніде як інших не змусили зняти футболку — боже диво, інакше не скажеш», — розповідає він.
Після виїзду з окупованих територій В’ячеслав був штурмовиком у 28-й бригаді, з нею — серед перших увійшов в Херсон, а пізніше — стримував «вагнерів» на бахмутському напрямі, де й отримав поранення від ворожого дрона. Як наслідок — численні травми та втрата лівої руки нижче ліктя. Після тривалої реабілітації потрапив до центру «Незламні», де йому запропонували отримати біонічний протез за підтримки компанії FAVBET. Сьогодні таких протезів в Україні всього 20.
Зараз В’ячеслав повернувся до мирного життя та разом із дружиною займається вихованням дітей. Однак мріє повернутись на поле бою, щоб зустріти перемогу з побратимами. «Слава Смислов — справжній кіборг, і для мене особисто — приклад великої незламності», — каже Микита Дмитрулін.
Деякі айтівці прямо в резюме просять не пропонувати позиції до онлайн-казино та компаній, які займаються ставками. Працювати в гемблінгу — неетично? Індустрія не згодна та готова оскаржувати аргументи противників. Але які вони?
Нодер, дотер або блогер: вгадайте хто це сказав. Тест
Блогери, нодери і дотери — це слова, які римуються, а ще соціальні групи, у яких є професійний сленг. Разом c Node.JS розробниками FAVBET зробили тест! Спробуйте розібратися, у кого в ходу такий жаргон.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі