Microsoft представить GPT-4 на цьому тижні. То коли вже? Яка дата?
GPT-4, довгоочікуваний наступник генеративних моделей OpenAI, буде представлено на цьому тижні.
GPT-4, довгоочікуваний наступник генеративних моделей OpenAI, буде представлено на цьому тижні.
GPT-4, довгоочікуваний наступник генеративних моделей OpenAI, буде представлено на цьому тижні.
Як ми вже писали, Андреас Браун, технічний директор Microsoft Німеччина, сказав, що нова система буде незабаром запущена, коли він виступав на події AI in Focus — Digital Kickoff минулого тижня.
«Ми представимо GPT-4 наступного тижня, там у нас будуть мультимодальні моделі, які пропонуватимуть зовсім інші можливості — наприклад, відео», — сказав він, повідомляє Heise, німецький новинний сайт.
Технічний директор назвав LLM-моделі такими, що «змінять правила гри». Тому, що раніше могли читати та розуміти лише люди, зараз навчають машини, яким стає доступна природна мова. Крім того, тепер нейромережі зможуть працювати з кількома мовами й на питання, яке поставлене однією, можна буде отримати відповідь іншою мовою.
Актуальні вакансії від кращих ІТ-компаній на jobs.dev.ua. Дізнайся про нові вакансії першим!
Ймовірно, не випадково наступного тижня, у четвер, 16 березня, Microsoft проводить спеціальну подію. Керівник технологічного гіганта Сатья Наделла буде присутній на демонстрації, де компанія продемонструє «майбутнє ШІ», зокрема те, як працюватиме в таких програмах для підвищення продуктивності, як Teams, Word і Outlook.
Отже, що насправді може зробити GPT-4? Якщо це схоже на технологію, продемонстровану Google і Meta, вона зможе створювати короткі відео на основі грубих текстових описів сцени. Це також підвищить роздільну здатність кліпів за допомогою інших моделей ШІ, щоб вони виглядали чіткіше. Тим не менш, системи мають свої межі: створені ними відео виглядають штучно, з розмитими об’єктами та спотвореною анімацією, і їм бракує звуку.
Тим не менш, перехід від нинішнього штучного інтелекту, який створює зображення, до відео сам по собі є досить великим прогресом.
Як раніше пояснював генеральний директор Meta Марк Цукерберг: «Згенерувати відео набагато важче, ніж фотографії, тому що, окрім правильної генерації кожного пікселя, система також має передбачити, як вони зміняться з часом».