Громадянина Німеччини «розвели» на $60 000 двоє криптошахраїв із Вінниччини
Вінницька окружна прокуратура повідомила про підозру двом чоловікам, які організували шахрайську схему з криптовалютою.
Вінницька окружна прокуратура повідомила про підозру двом чоловікам, які організували шахрайську схему з криптовалютою.
Вінницька окружна прокуратура повідомила про підозру двом чоловікам, які організували шахрайську схему з криптовалютою.
Слідством встановлено, що вінничани створили Telegram-канали, де пропонували послуги з нібито вигідного обміну електронних коштів, повідомили в Офісі Генерального прокурора.
Під приводом перевірки «чистоти» крипти вони отримували доступ до електронних гаманців користувачів. Після чого переказували кошти на власні рахунки.
За такою схемою підозрювані таким чином ошукали громадянина Німеччини у лютому 2025 року. З рахунку потерпілого було виведено 60 000 USDT Token — це близько $60 000.

Під час обшуків вилучено майже $60 000 і 48 000 грн, компʼютерну техніку, авто та інші докази.
Підозрюваним загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Прокуратура подала клопотання до суду про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття підозрюваних під варту.



Коментар прихований за порушення правил коментування.