🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Вікторія ГорбікВійна
25 січня 2024, 15:37
2024-01-25
У підвалі бібліотеки КПІ відкрили смарт-укриття. Що в ньому особливого
у25 січня в підвальному приміщенні бібліотеки Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського відкрили смартукриття CLUST Space, яке буде функціонувати також як коворкінг.
у25 січня в підвальному приміщенні бібліотеки Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського відкрили смартукриття CLUST Space, яке буде функціонувати також як коворкінг.
Укриття будували 5 місяців, вартість проєкту $415 000, над будівництвом працювала команда з 36 спеціалістів.
Керівниця проєкту CLUST Space Анастасія Войткевич повідомила, що буде серія подібних проєктів смартукриттів по Україні, а простір у КПІ став першим із них.
Проєкт з’явився з ідеї приватного підприємця Руслана Тимофєєва, засновника та CEO венчур-білдера CLUST. Компанія взяла участь у створенні смартукриття.
CLUST Space може функціонувати як коворкінг, а під час оголошення повітряної тривоги трансформуватись в укриття, де можуть розміститись 500 людей.
У просторі є зони для відпочинку, ліжка, переговорні кімнати та кімната для відпочинку, а також вбиральня, душ та кухня.
Приміщення повністю регламентоване та акредитоване ДСНС.
У CLUST Space побудована система вентиляції, яка дасть змогу дихати чистим повітрям, не зважаючи на будь-які зовнішні агресивні чинники.
Розробник протеза руки, який переміг у SC-2020, заморозив проєкт через війну та готується до магістратури в Японії. Що буде?
КПІ-шник Антон Тихоненко, випускник-бакалавр, інженер-конструктор, переміг у конкурсі стартапів Sikorsky Challenge 2020.
Через війну він заморозив своє розроблення, що може покращити якість життя людей, які мають вади розвитку або втратили кінцівку. Про це, а також свої плани він днями розповів у проєкті CAMPUS каналу «КПІмедіа».
Ми обрали найцікавіше.
«Сухо та убого, але солов’їною». Як викладач матаналізу КПІ потрапив у мовний скандал
У соцмережах з’явився скрін опитування викладача Київського політехнічного інституту Дмитра Насирова, де він пропонував студентам обрати, якою мовою йому проводити заняття. Однак такі його дії викликали хвилю обурення студентів та викладачів. Розповідаємо історію мовного скандалу в КПІ.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі