💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Олександр КузьменкоШІ
6 грудня 2023, 17:50
2023-12-06
Зірка OnlyFans Райлі Рід хоче «увіковічити» себе за допомогою штучного інтелекту. Скільки коштує та як працює її ШІ-платформа Clona
Зірка контенту для дорослих і OnlyFans Райлі Рід запустила ШІ-платформу Clona з чат-ботом, створеним на основі самої Рід. Вона розглядає штучний інтелект як спосіб «увічнити» себе та взаємодіяти з фанатами довгі роки.
За словами Рід, розвиток штучного інтелекту дасть їй можливість будувати стосунки зі своїми шанувальниками, не жертвуючи особистим часом, передає Business Insider.
«Я заміжня. Я мати. Я намагаюся займатися кількома справами. Це дає мені можливість увічнити себе і залишатися в цій сфері, не вкладаючи в неї всього себе. Мені дуже пощастило, що у мене була можливість створити ім’я Райлі Рід як мейнстримний бренд. Я хочу його використати. Я дуже хочу цим скористатися», — сказала Рід в інтерв’ю виданню.
Рід працює в індустрії вже понад десять років, здебільшого знімаючи контент для дорослих, але каже, що ніколи не мала багато спілкування зі своїми шанувальниками. Навіть коли вона потрапила на OnlyFans, де спілкування з творцями є ключовою функцією, вона здебільшого зберігала свою приватність, і їй було важко знайти час, щоби відповісти та поспілкуватися з усіма своїми шанувальниками.
За словами Рід, вона уявляла собі штучний інтелект як спосіб зробити це простіше й дозволити її шанувальникам взаємодіяти з нею на особистому рівні протягом десятиліть, навіть коли вона вирішить припинити знімати відео або буде занадто зайнята іншими проєктами — наприклад, брендом одягу, який вона заснувала разом зі своїм чоловіком.
Як працює платформа Clona
Наразі Clona перебуває в стадії бета-тестування і пропонує чат-боти для самої Рід та Ліни Плаг, ще однієї авторки контенту для дорослих. Рід стала співзасновницею Clona на основі ідеї, яка виникла у її команди, коли вони почали помічати успіх чат-ботів зі штучним інтелектом, таких як ChatGPT. Вони об'єдналися з командою інженерів і програмістів, щоб створити продукт, який би відображав бачення Рід.
Користувачі можуть обмінятися п’ятьма повідомленнями з чат-ботами безплатно; за необмежену кількість чатів і голосових нотаток сервіс коштує $30 на місяць.
Платформа була створена з використанням власної великої мовної моделі, заснованої на Llama від Meta, але «сильно модифікованої та доопрацьованої», повідомив представник компанії. Нещодавно Meta запустила власних чат-ботів зі штучним інтелектом, які вільно орієнтуються на таких знаменитостей, як Періс Хілтон і Том Брейді.
Але ШІ-версія Хілтон — це любителька злочинів і детектив, на ім’я Амбер, а версія Брейді — «дотепник Брю, який любить сперечатися про спорт і не боїться ударів», згідно з повідомленням у блозі Meta.
Clona відрізняється від них — вона створена для того, щоб повторити досвід спілкування з реальними авторами, а не для того, щоб запропонувати нового вигаданого персонажа, заснованого на реальній людині.
Щоб створити чат-бот, який би максимально нагадував Рід, ШІ завантажили сотні годин її аудіо- та відеоконтенту, від інтерв’ю в подкастах до сцен для дорослих, а також усю її історію в соціальних мережах. Рід також перевірила результати роботи штучного інтелекту, щоб переконатися, що він точно представляє її, і що він буде підходити до певних тем, таких як гострі політичні або соціальні питання, твердо, але ввічливо.
«Одне з моїх найбільших переконань полягає в тому, що я вірю в те, що трансгендерні люди повинні мати права. Кожен має право на власну думку, але я маю власні політичні переконання. Якщо хтось скаже щось антитранс або трансфобне, як мій ШІ відреагує на це політкоректно: „Ей, я не згоден, я люблю трансспільноту“? Я не хочу, щоб мій штучний інтелект просто оминав права транссексуалів, я хочу, щоб він знав мою справжню думку», — сказала Рід.
Хоча чат-бот має відтворювати особистість Рід, вона також хотіла, щоб користувачі могли задовольнити свої власні бажання. На відміну від персонажа «Райлі Рід», якого вона втілює у фільмах для дорослих, що завжди залишався практично незмінним, зі схожою зовнішністю та ролями «дівчини-сусідки», штучний інтелект буде більш кастомізованим.
«Райлі — це особистість, і з цієї особистості, про яку ви фантазуєте, ви можете створити версію, яка більше відповідає вашим конкретним потребам. Ви можете попросити свою ШІ Райлі зробити собі фіолетовий ірокез, якщо це те, що вам подобається, тому що реальна Райлі ніколи б цього не зробила», — сказала вона.
Рід каже, що шанувальники зможуть побудувати «форму людського зв’язку» зі штучним інтелектом. Компанія заявила, що планує відкрити платформу для будь-якого творця або знаменитості, який бажає створити «цифрову копію» себе в майбутньому, але команда все ще працює над вдосконаленням моделі ШІ та розумінням реакції громадськості.
Рід додав, що оскільки ШІ потрібно навчити бути схожим на реальну людину, процес його вдосконалення може зайняти багато часу. Запуск власної багатомовної моделі також є дорогим, і компанія прагне скоротити витрати, які наразі становлять близько $30 000 на місяць.