Як це роблять?
Часто буває так, що технічно сильні фахівці ігнорують підготовку самопрезентації, повністю покладаючись на професійні навички. Не включають камеру на колах, плутаються у своєму досвіді та минулих проєктах, похмуро мовчать у відповідь на запитання, які не стосуються технічної частини роботи. Така поведінка не зіграє на руку під час наймання на роботу.
Як правильно?
Сильний технічний бекграунд — безумовна перевага. Завдяки йому в компанії можуть заплющити очі багато на що. Але для максимально ефективної взаємодії в майбутній робочій команді HR-у потрібно розуміти ваші сильні сторони: як ви спілкуєтеся, які проєкти вам подобаються, а які викликають нудьгу, який у вас бекграунд і чого він вас навчив.
Наприклад, у Kitrum ставлять кандидату широке коло запитань, які стосуються як хард, так і софт скілів. Усе це для того, щоб створити максимальний match між фахівцем, проєктом і командою. Щоб полегшити завдання тим, хто боїться слова «самопрезентація», у компанії створили відео, яке розповідає, як правильно підготується до інтерв’ю з HR-ом і клієнтом.