Безлім вакансій для пошуку intern та junior! Заходьте на jobs.dev.ua і розміщуйте вакансії! 🧑💻
Стас ЮрасовГаряченьке
15 березня 2023, 11:39
2023-03-15
Стартапер за 4 дні розробив сервіс створення логотипів, продав його і заробив $80 000
Розробник сервісу MakeLogo.ai, який за допомогою нейромереж створював логотипи за запитом користувачів, продав свій проєкт та вийшов з бізнесу з прибутком $80 000. Початкова розробка сервісу зайняла 4 дні. Через 3 місяці відбулася угода.
Розробник сервісу MakeLogo.ai, який за допомогою нейромереж створював логотипи за запитом користувачів, продав свій проєкт та вийшов з бізнесу з прибутком $80 000. Початкова розробка сервісу зайняла 4 дні. Через 3 місяці відбулася угода.
Історію створення сервісу розробник з ніком Nico розповів у своєму Twitter А редакція AIN.UA це помітила і опубліковала переклад.
Одже, у грудні 2022 розробник подумав про те, що міг би створити програму для створення логотипів за допомогою AI.
«Я вже робив логотипи штучного інтелекту для своїх інших проектів, тож знав, як це зробити. Однак мені потрібно було підтвердити 2 гіпотези: „Чи можу я створювати логотипи автоматизованим способом? Чи заплатили б люди за це?“», — написав він
Через 48 годин, 1 землетрус і 2 відключення електроенергії, у нього був готовий ненайкращий MVP.
«Під ненайкращим я маю на увазі статичну HTML-сторінку, пов’язану з Typeform для отримання платежу», — писав він.
Він почав генерувати логотипи та надсилав їх електронною поштою.
«Жодної рамки, жодних вишуканих речей, лише текст і зображення. Я зробив кілька дописів у Твіттері та заробив кілька продажів завдяки цьому», — розповідав розробник.
Наступним кроком було створення автоматизованої версії за 48 годин і запуск її на ProductHunt.
«І все злетіло! Я запустив 11 грудня та отримав понад $1000 продажів, звання „Продукт дня“ на ProductHunt та отримав купу підписників у Twitter. Тож я знав, що цей проект цікавить користувачів», — написав він.
Однак це було далеко не ідеально. Багато логотипів потребували додаткового редагування або виявилися дивними, оскільки введення/підказки клієнтів були невдалими.
Довелося почати з нуля і зробити нову версію в січні 2023.
Розробник не мав технічних навичок для подальшого вдосконалення програми, тому вирішив продати її в лютому через сервіс Acquire.
Загалом йому вдалося заробити близько $80 000 (прибуток + продаж), «що еквівалентно принаймні 5 рокам соціального страхування в тій країні, де я живу».