Марія БровінськаCтартап
11 февраля 2023, 15:21
2023-02-11
Чотиритижневий акселератор V4Region Up Innobooster від Wolves Summit шукає українські стартапи, що допоможуть відбудові України
В Європі запустили чотиритижневий акселератор V4Region Up Innobooster від Wolves Summit для українських компаній. За умовами програми, стартапи мають представити MVP продукту, який буде корисним у відбудові України після війни.
В Європі запустили чотиритижневий акселератор V4Region Up Innobooster від Wolves Summit для українських компаній. За умовами програми, стартапи мають представити MVP продукту, який буде корисним у відбудові України після війни.
V4Region Up Innobooster допомагає українським підприємствам, які постраждали від війни, переїхати. Програма також підтримує підприємців, які братимуть участь у відбудові України.
Програма створена для стартапів, які вже мають мінімальний життєздатний продукт. 15 стартапів пройдуть чотиритижневе навчання. Також програма включає підтримку від менторів.
Нова ініціатива підтримується грантовими коштами з Фонду регіональної співпраці Visegrad 4, а також кореляційними ресурсами для стартапів із чотирьох країн-учасниць: ISE Accelerator (Україна), Startup Campus (Угорщина), Dex Innovation Center (Чехія) та Wolves Summit (Польща.)
Устройство от украинских стартаперов может побороть комаров навсегда. Что такое Mosqitter и как он работает
Как заметил недавно один военный, который пожелал остаться неизвестным, орки, может, и не попадут, а комары точно съедят. И от них страдают сейчас многие украинцы.
Избавиться от комаров навсегда эффективно и экологически поможет гаджет Mosqitter. Этот стартап основали две украинки Анастасия Романова и Ольга Дьячук.
Мы решили напомнить, что может Mosqitter, о принципах его работы и особенностях на злобу дня.
(текст от 21 октября 2021 года)
Кнопка здоровья. Украинцы разработали систему, спасающую пациентов стационара от смерти. Они — победители IT Arena Lviv 2022
Медицинский психолог, переехавший в Украину из Москвы в 2014 году, Иван Осадчий придумал систему, помогающую медсестре и пациенту не потерять друг друга в стационаре. Его стартап knopka уже работает в нескольких больницах уже более трех лет не только в Украине, но и в Польше.
Повторяем историю стартапа-победителя IT Arena Lviv 2022. Текст от 28 сентября 2022 года.