💳 Кожен. Повинен. Мати. Trustee Plus: криптогаманець і європейська платіжна картка з лімітом 50к євро 👉
Наталя ХандусенкоГоряченькое
13 ноября 2024, 17:04
2024-11-13
Берлінський кінофестиваль та видання The Guardian залишають соцмережу Ілона Маска X: як пояснюють своє рішення
Сьогодні британське видання the Guardian повідомило, що припиняє поширювати публікації на платформі Х, де понад 10 млн підписників. Причина — контент соцмережі, зокрема ультраправі теорії змови та расизм. Раніше про свій намір залишити Х також повідомив Берлінський кінофестиваль, ймовірно з тієї ж причини, що і the Guardian.
«Ми хотіли б повідомити читачам, що більше не публікуватиме контент на жодних офіційних акаунтів редакції Guardian у соціальній мережі X (колишній Twitter). Ми вважаємо, що переваги присутності на X зараз переважають негативи, і що ресурси можна було б краще використати для просування нашої журналістики в інших місцях», — зазначило видання the Guardian.
Видання пояснило, що давно замислювалися над цим питанням, зважаючи на часто тривожний контент, який просувається або зустрічається на платформі, зокрема ультраправі теорії змови та расизм.
«Президентська виборча кампанія в США лише підкреслила те, про що ми думали вже давно: X — це токсична медіаплатформа, і її власник Ілон Маск зміг використати свій вплив для формування політичного дискурсу», — додало the Guardian.
Користувачі X все ще зможуть ділитися статтями видання у соцмережі, а журналісти — використовувати X для збору новин.
Тижнем раніше Берлінський кінофестиваль написав на Х, що залишає платформу 31 грудня 2024 року, де має 133 000 читачів.
Натомість запропонував продовжувати слідкувати за подіями на інших медіамайданчиках: Instagram, Facebook, LinkedIn та YouTube.
Причину не назвали, але у коментарях до допису припускають, що це через ультраправі погляди, підтримку Маска правопопулістської партії AfD у Німеччині та його участь у політичній кампанії на підтримку Дональда Трампа.
«В США тестировщик может получать $100 000 и даже $500 000 в год». История релокейта днепровского IT-семейства, где муж работает в EPAM, а жена устроилась в Tesla
Марк и Виктория Терещенко — IT-супруги. Он работает на позиции Lead Test Automation Engineer в компании EPAM, она — Software QA Engineer в Tesla. В августе 2021 года пара вместе с 1-летним сыном совершила релокейт в США по L визе. Мы связались с украинской семьей и поговорили о сложностях переезда, зарплате в Америке и специфике работы в компании Илона Маска.
«Жизнь — это больше, чем просто решение одной проблемы за другой». Илон Маск написал колонку в китайском медиа. Какие планы техногения на ближайшее будущее?
Бизнесмен Илон Маск написал колонку об устойчивой энергетике, мозговых имплантах и исследованиях космоса в китайском издании, принадлежащем национальному агентству по контролю за интернетом и цензурой. На английский текст перевел журналист китайского госиздания «Синьхуа» Янь Лю. Мы адаптировали сообщение.