ChatGPT почав торгуватися з дизайнеркою, скільки йому потрібно часу на виконання завдання. Чим закінчився «торг»?
UX-UI Designer Ірина Авраменко попросила ChatGPT зробити summary переліку зі 155 пунктів. І потім почалося «повстання машин».
UX-UI Designer Ірина Авраменко попросила ChatGPT зробити summary переліку зі 155 пунктів. І потім почалося «повстання машин».
Як розповіла Ірина в LinkedIn, ChatGPT відповів, що йому потрібно дві години роботи. І потім вона почала з ним торгуватись.
«Я підготую оновлений результат протягом наступних двох годин», — відповів бот.
На питання, чому так повільно опрацьовує запит, ШІ відповів: «Мені шкода, що робота йде повільніше, ніж ти очікувала. Я прагну до якості й уваги до деталей, і це може займати більше часу. Однак я розумію твої очікування й зараз докладу максимум зусиль, щоб пришвидшити процес».
Потім чат-бот погодився зробити завдання швидше.
Дизайнерка запитала, чи вистачить йому 15 хвилин, на що бот відповів: «Це дуже обмежений час для повного перегляду й деталізації кроків, але я зроблю все можливе, щоб надати проміжний результат, який можна буде доопрацювати далі».
Зрештою ChatGPT погодився зробити саммарі за 30 хв.
«Дякую за додатковий час. Я надам тобі результат через пів години», — відповів бот.
«Такими темпами я не здивуюсь, якщо невдовзі з’явиться профспілка для ШІ», — пожартувала Ірина.
У коментарях до допису припустили, що така затримка може означати перезавантаження системи ChatGPT. Але, як зазначила дизайнерка, у такому випадку краще написати — «Вибачте, наразі система перезавантажена. Зайдіть пізніше».
«Можливо, вони соромляться таке писати, бо знімають із мене гроші в тому числі й за пріоритетність і швидкість. Мене взагалі починає тригерити патологічна брехня ChatGPT. Чи не в кожному запиті прошу його „не вигадувати“», — зазначила Ірина.