Дістали русняві шахеди й ракети? Підсилюймо ППО — донать на SkyLock 👉
Олександр КузьменкоГаджеты
24 июля 2024, 12:15
2024-07-24
Маск стурбований труднощами Tesla з доступом до чипів Nvidia. Його компанія подвоїть зусилля з розробки суперкомп'ютера Dojo
Генеральний директор Tesla Ілон Маск визнав, що він «дуже стурбований» тим, що компанія не може отримати доступ до графічних процесорів Nvidia найвищого рівня через стрімке зростання попиту на мікропроцесори в технологічному секторі.
Генеральний директор Tesla Ілон Маск визнав, що він «дуже стурбований» тим, що компанія не може отримати доступ до графічних процесорів Nvidia найвищого рівня через стрімке зростання попиту на мікропроцесори в технологічному секторі.
Після невтішного звіту про прибутки Tesla, Маск згадав про розробку суперкомп’ютера Dojo, і пообіцяв подвоїти зусилля на цьому напрямі. Про це повідомляє Business Insider.
Чіпи швидко та ефективно виконують складні обчислення для рендерингу зображень та графіки і є ключовими для навчання та розгортання ШІ. «Я неймовірно вражений роботою Nvidia та можливостями їхнього обладнання. Ми бачимо, що попит на обладнання Nvidia настільки високий, що часто буває важко дістати графічні процесори», — заявив Маск.
А вже цього тижня Маск заявив, що Tesla повинна «докласти набагато більше зусиль» для Dojo, щоб забезпечити компанію необхідними можливостями для навчання, не покладаючись виключно на Nvidia.
«Ми бачимо шлях до того, щоб бути конкурентоспроможними з Nvidia за допомогою Dojo. У нас немає вибору», — сказав Маск.
За даними Mizuho Securities, Nvidia контролює від 70 до 95% ринку чіпів, що використовуються для ШІ. А Ілон Маск позиціює Tesla як компанію, що займається штучним інтелектом.
Після вівторкового телефонного дзвінка, в якому Tesla повідомила про недосягнення цільових показників прибутку, Маск опублікував фотографії Dojo в X (Twitter).
«Ми дійсно повинні змусити Dojo працювати. І ми це зробимо», — сказав Маск.
Раніше мільярдер заявив, що Tesla матиме «малосерійне виробництво» людиноподібних роботів для внутрішнього використання в компанії. За його словами, вже у 2026 році Tesla сподівається запустити роботів у велике виробництво для інших компаній.
«В США тестировщик может получать $100 000 и даже $500 000 в год». История релокейта днепровского IT-семейства, где муж работает в EPAM, а жена устроилась в Tesla
Марк и Виктория Терещенко — IT-супруги. Он работает на позиции Lead Test Automation Engineer в компании EPAM, она — Software QA Engineer в Tesla. В августе 2021 года пара вместе с 1-летним сыном совершила релокейт в США по L визе. Мы связались с украинской семьей и поговорили о сложностях переезда, зарплате в Америке и специфике работы в компании Илона Маска.
«Жизнь — это больше, чем просто решение одной проблемы за другой». Илон Маск написал колонку в китайском медиа. Какие планы техногения на ближайшее будущее?
Бизнесмен Илон Маск написал колонку об устойчивой энергетике, мозговых имплантах и исследованиях космоса в китайском издании, принадлежащем национальному агентству по контролю за интернетом и цензурой. На английский текст перевел журналист китайского госиздания «Синьхуа» Янь Лю. Мы адаптировали сообщение.