💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Ігор Вишневський Горяченькое
4 сентября 2024, 09:40
2024-09-04
Топменеджерка Signal дала зрозуміти, що безпека повідомлень у Telegram — це міф
Функція повідомлень у Telegram не є настільки безпечною, як про це думають, адже він не має жодного значущого шифрування — вважає виконавча директорка Signal Мередіт Віттакер.
Таку думку вона озвучила під час форуму GLOBSEC у Празі, повідомляє «Детектор медіа».
«Є величезна різниця між Signal і Telegram. Telegram — це додаток для соціальної мережі. Іншими словами, програма для трансляцій на аудиторію в мільйони, сотні тисяч людей. А ще в нього є функція обміну повідомленнями. Які не є приватними чи безпечними, бо Telegram не містить жодного значущого шифрування. Тому Telegram більш схожий на Facebook або Instagram, ніж Signal», — пояснила Віттакер.
Вона також прокоментувала події навколо співзасновника Telegram Павла Дурова, зазначивши, що їй мало відомо по суті звинувачень, які йому висунули, але лише невелика частина з них стосується конкретно шифрування.
«У нас є два пресрелізи від французької сторони, де детально викладені обвинувачення, але не підґрунтя для цих обвинувачень… Більшість звинувачень стосується відмови від співпраці. Також є декілька обвинувачень стосовно шифрування. Але вони дуже-дуже незначні. Вони стосуються того, що Telegram не реєструє використання шифрування у відповідному органі. Це невеликий процедурний момент, який насправді не пов’язаний з основною частиною справи», — зазначила топменеджерка Signal.
Раніше ми писали, що арешт засновника і генерального директора Telegram Павла Дурова у Франції вплинув на популярність і рейтинг застосунку — після його затримання кількість завантажень Telegram зросла.
Социальные сети и искусственный интеллект формируют глобальные нарративы о войне в Украине. Как их используют украинцы и россияне — аналитика от Foreign Policy
В преддверии вторжения россии в Украину социальные медиа служили полем битвы для государств и негосударственных деятелей, чтобы распространять конкурирующие нарративы о войне и изображать текущий конфликт в своих собственных интересах. Издание Foreign Policy опубликовало большой аналитический материал, как украинцы и россияне используют социальные сети, чтобы давать информацию о войне. Приводим его адаптированный перевод.