Бот «Армія+"в Telegram більше не працює. В Міністерстві оборони обіцяють гучний запуск застосунку для військових з такою ж назвою.
«Додаток розроблений. Ми зараз робимо багфікс та удосконалюємо систему захисту. Ми підганяємо документацію щодо цієї системи для впровадження її. Реліз буде скоро. Це буде велика подія, на якій ми цей додаток презентуємо. Це теж результат нашої роботи за пів року», — зазначив в інтерв’ю dev.ua керівник IT-управління Міноборони Олег Берестовий.
UPD. За словами заступниці міністра оборони Катерини Черногоренко, у липні застосунок тестуватимуть кілька бригад. «Армія+» фактично вже розроблена, і ми підемо в бета-тест в липні на декілька бригад. У серпні ми офіційно зробимо лонч, це буде великий івент, де буде залучено цих наших амбасадорів, і далі масштабуватимемо прожукт на армію», — зазначила вона.
Раніше dev.ua дізнався, що бот «Армія+» в Telegram, який був запущений 20 червня, більше не працює. Сервіс працював лише кілька тижнів.
За даними джерел dev.ua в Міноброни, застосунок «Армія+» запустять вже в липні. У додатку будуть електронні рапорти, навчання, згодом ваші документи, сертифікати, нагороди, та безліч інших фіч, які ми випускатимемо регулярно.
Під час анонсу про застосунок повідомляли, що будуть доступні такі документи:
електронні рапорти (рапорт на щорічну відпустку, рапорт на відпустку за сімейними обставинами, рапорт на грошову допомогу на щорічне оздоровлення);
електронне посвідчення військового, яке спрощує доступ до е-послуг та бойових систем;
комплексна база знань, яка є джерелом достовірної інформації щодо проходження служби;
форми зворотного зв’язку — для того, щоб держава могла оперативно реагувати на виклики, базуючись на реальних даних;
«Не всі в армії гинуть. Я знаю цифри. Це значно менше, ніж люди уявляють собі». Велике інтерв’ю з очільником Управління інформаційних технологій Міноборони — про «Резерв+», «Армію+», кадри та воєнні реалії
Как айтишникам присоединиться к Центру инноваций Минобороны? Представитель отдела ответил на ключевые вопросы
Центр инноваций и развития оборонных технологий Минобороны ищет специалистов. Об этом мы писали здесь. Но в процедуре не все ясно. Артем Мартыненко, представитель Центра инноваций и развития оборонных технологий, предоставил корреспонденту dev.ua разъяснение относительно ряда проблем, связанных с поиском специалистов.
Панорамное зрение. Как айтишник меняет украинскую армию с помощью AR
Михаил Гречухин — айтишник, который работает в военной сфере. Специальные очки с дополненной реальностью его компании Limpid Armor на 13% увеличивают эффективность боевых машин. Разработку одобрило Минобороны, которое уже планирует взять на вооружение изобретение нашего героя. Как IT-решения открывают новый уровень для развития украинской армии, читайте в нашем материале.
Хотите сообщить важную новость? Пишите в Telegram-бот
Главные события и полезные ссылки в нашем Telegram-канале