Дістали русняві шахеди й ракети? Підсилюймо ППО — донать на SkyLock 👉
Олександр КузьменкоCтартап
19 июля 2024, 16:40
2024-07-19
6 українських стартапів отримали по $25 000 грантів на розробку від Українського фонду стартапів. Ось над якими продуктами вони працюють
Український фонд стартапів профінансував на $150 000 6 команд, які отримали найвищі бали від експертів на третьому Pitch day. За фінансування боролися 15 проєктів на стадії pre-seed.
Український фонд стартапів профінансував на $150 000 6 команд, які отримали найвищі бали від експертів на третьому Pitch day. За фінансування боролися 15 проєктів на стадії pre-seed.
Як повідомляє «Forbes Україна», у межах перших двох Pitch day було підтримано 13 проєктів на суму $500 000, серед яких: сім проєктів на стадії seed: Nanit Robot (Дрон Майстер), Input Soft, Knopka, Uspacy, The Great Catalog, Melt Water Club та Formsniper.
Які розробки отримали гранти від Українського фонду стартапів на Pitch day 3
eXtra Vision — застосунок на основі штучного інтелекту для перетворення медичних знімків (КТ/МРТ) у 3D-модель, який дозволяє хірург побачити внутрішню будову пацієнта ще до початку операції.
«Веб-паркан» — онлайн-простір для демонстрації робіт для українських професіоналів цифрового дизайну, а також дослідження творчості колег, обміну досвідом та інструментами для професійного зростання.
GrAI — застосунок, в якому застосовується ШІ для допомоги музикантам, покликаний збільшувати кількість переглядів на цифрових платформах.
Amy — унікальна бібліотека інструментів для самокоучингу та доступ до бази сертифікованих карʼєрних коучів у сфері професійного розвитку та працевлаштування.
Brainfor — застосунок, заснований на методиці вивчення 5 000 найпоширеніших англійських слів за 100 годин шляхом асоціацій з можливістю реєстрації в онлайн школі для практики з викладачем.
ALFYLANG — застосунок, спрямований на створення ефективного освітнього середовища, де студенти отримують персоналізоване навчання, а викладачі — необхідну підтримку для забезпечення високої якості освітніх послуг.
Нагадаємо, що стартап eXtra Visio розробили нейрохірурги з Харкова, які створили застосунок на основі MR-технології (mixed reality). Він допомагає проєктувати Кт та МРТ знімки одразу на пацієнта через окуляри.
Владислав Калюжка, лікар-нейрохірург Обласної клінічної лікарні та співзасновник стартапу розповів dev.ua, як працює технологія і коли ця технологія буде рятувати життя.
«За 3 роки вклали власних майже $100 000 зароблених на софті». Як колишній сапер створив дрон для розмінування, в який проінвестували Фонд стартапів, Brave1 та ексCEO Google
Устройство от украинских стартаперов может побороть комаров навсегда. Что такое Mosqitter и как он работает
Как заметил недавно один военный, который пожелал остаться неизвестным, орки, может, и не попадут, а комары точно съедят. И от них страдают сейчас многие украинцы.
Избавиться от комаров навсегда эффективно и экологически поможет гаджет Mosqitter. Этот стартап основали две украинки Анастасия Романова и Ольга Дьячук.
Мы решили напомнить, что может Mosqitter, о принципах его работы и особенностях на злобу дня.
(текст от 21 октября 2021 года)