🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Олександр КузьменкоШІ (ai)
10 июня 2024, 18:18
2024-06-10
Китайська компанія створила ШІ-генератор відео Kling, який конкурує з Sora від OpenAI. 5 прикладів його роботи
X (Twitter) заполонили дописи користувачів, які порівнюють роботу нової китайської моделі ШІ Kling із Sora від OpenAI. Вон поки не можуть дійти згоди, яка з цих моделей генерує кращі відео.
X (Twitter) заполонили дописи користувачів, які порівнюють роботу нової китайської моделі ШІ Kling із Sora від OpenAI. Вон поки не можуть дійти згоди, яка з цих моделей генерує кращі відео.
Kling створила китайська компанія Kuaishou, яка займається розробкою відеоплатформ. За її словами, модель має такі функції, як довші відеогенерації, покращений рух, краще відстеження та багатокадрові послідовності. На відміну від Sora, Kling, схоже, вже доступний користувачам, які подали заявку на чергу в списку очікування, повідомляє Tom’s Guide.
В Kuaishou стверджують, що Kling може генерувати до двох хвилин відео з однієї підказки у форматі 1080p зі швидкістю 30 кадрів на секунду. Він також «точно імітує фізику реального світу», що є проблемою для більшості моделей ШІ.
Ця розробка, як і в Sora, і використовує запатентовану модель, яка може підтримувати різні співвідношення сторін і типи знімання. На додаток до генеративних функцій, Kling здатний до розширеної 3D-реконструкції обличчя і тіла для поліпшення повного виразу обличчя і руху кінцівок у відео, як пояснює компанія на своєму вебсайті.
Приклади роботи Kling
1. Гран-прі Зоотопії
Dive into the wildly imaginative world of animal racing with Kling! 🐼🏎️🤩 A big thanks to Kling’s creator @十三 for the short film «Zootopia Grand Prix». pic.twitter.com/7iTKfqqMiU
The Animal Boxing Tournament made by Kling is now online!Pick your favorite fighter! 🐰🥊🐯 Thanks to @雷Kiki for making the exciting video! pic.twitter.com/8NlvKXlyw3
Користувачі соцмережі X (Twitter) почали порівнювати відео Kling з ШІ-генератором Sora від OpenAI. Компанія представила цю модель в лютому 2024 року, вона дає змогу створювати фотореалістичні відео тривалістю до хвилини на основі написаних підказок.
Ось кілька порівнянь:
Кадри з погляду мурахи, яка переміщується всередині мурашника:
Трейлер фільму про пригоди 30-річного космонавта у червоному в’язаному мотоциклетному шоломі з вовни, синє небо, солона пустеля, кінематографічний стиль, знятий на 35-міліметрову плівку, яскраві кольори:
6. A movie trailer featuring the adventures of the 30 year old space man wearing a red wool knitted motorcycle helmet, blue sky, salt desert, cinematic style, shot on 35 mm film, vivid colorspic.twitter.com/yC6qBYnC8j
Дехто з користувачів вважає, що Sora все ж створює кращі відео. Водночас інші відзначили, що обидві моделі генерують дуже схожі й пристойні відео, за якими важко визначити, який ШІ кращий.
«Есть ли у меня талант, если компьютер может имитировать меня?». Искусственный интеллект пишет книги авторам Amazon Kindle. The Verge пообщался с авторами и обнаружил много интересного
Писатели-романисты используют искусственный интеллект для создания своих произведений. Издание о технологиях The Verge пообщалось с писательницей Дженнифер Лепп, выпускающей новую книгу каждые девять недель, и узнало о том, как работает искусственный интеллект для написания романов. Приводим адаптированный перевод статьи.
Хотите сообщить важную новость? Пишите в Telegram-бот
Главные события и полезные ссылки в нашем Telegram-канале