🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Наталя ХандусенкоШІ
15 лютого 2024, 21:47
2024-02-15
OpenAI представила Sora — ШІ-модель, що перетворює текст у відео
OpenAI запускає нову модель генерації відео, яка називається Sora. За допомогою неї, користувачі можуть створити фотореалістичне відео тривалістю до хвилини — і все це на основі написаних підказок.
OpenAI запускає нову модель генерації відео, яка називається Sora. За допомогою неї, користувачі можуть створити фотореалістичне відео тривалістю до хвилини — і все це на основі написаних підказок.
Як повідомляє компанія, Sora здатна створювати «складні сцени з декількома персонажами, певними типами руху та точними деталями об’єкта та фону». Також модель може розуміти, як об’єкти «існують у фізичному світі», а також «точно інтерпретувати реквізит і генерувати переконливих персонажів, які виражають яскраві емоції».
Модель також може створювати відео на основі зображення, а також заповнювати відсутні кадри в наявному відео або розширювати його. Згенеровані Sora ролики, які представила компанія на сайті, мають певні ознаки штучного інтелекту, але загалом результати досить вражаючі.
Introducing Sora, our text-to-video model.
Sora can create videos of up to 60 seconds featuring highly detailed scenes, complex camera motion, and multiple characters with vibrant emotions. https://t.co/7j2JN27M3W
Наразі Sora доступна лише командам, які оцінюють модель на предмет потенційної шкоди та ризиків. OpenAI також пропонує доступ деяким художникам, дизайнерам і кінематографістам для отримання зворотного зв’язку. У ньому зазначається, що існуюча модель може неточно імітувати фізику складної сцени та неправильно інтерпретувати певні випадки причинно-наслідкових зв’язків.
«Чи є у мене талант, якщо комп’ютер може імітувати мене?». Штучний інтелект пише книги авторам Amazon Kindle. The Verge поспілкувався з авторами та виявив багато цікавого
Письменники-романісти використовують штучний інтелект для створення своїх творів. Видання про технології The Verge поспілкувалося з письменницею Дженніфер Лепп, яка випускає нову книгу кожні дев’ять тижнів, й дізналося про те, як працює штучний інтелект для написання романів. Наводимо адаптований переклад статті.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі