UNIT.City — місце, де люди працюють... КРАЩЕ! Обирай свій простір просто зараз 👉

Айтішники працюватимуть по-новому: Рада ухвалила Закон про Дія City

Верховна Рада у другому читанні 262 голосами підтримала законопроєкт № 4303, що описує умови роботи режиму Дія City. 

Leave a comment
Айтішники працюватимуть по-новому: Рада ухвалила 
 Закон про Дія City

Верховна Рада у другому читанні 262 голосами підтримала законопроєкт № 4303, що описує умови роботи режиму Дія City. 

Читайте этот текст также на русском языке

Таким чином парламент ввів спеціальний режим для українських IT-компаній, який розробило Міністерство цифрової трансформації (Мінціфри).

IT-колгосп чи IT-гавань? Чому Дія City розділила галузь на два табори
IT-колгосп чи IT-гавань? Чому Дія City розділила галузь на два табори
По темi
IT-колгосп чи IT-гавань? Чому Дія City розділила галузь на два табори

Тепер компанії можуть подавати заявки на резидентство в Дія City.

Депутати з прийняттям закону ввели поняття гіг-контракту, які компанія може укладати з фізособою на виконання завдань. Також введено в дію нові ставки подаків для резидентів.

dev.ua — більше, ніж ЗМІ. Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, LinkedIn і Twitter

Основні положення закону наступні:

— Дія City вводиться мінімум на 25 років;

— участь в Дія City добровільна. Резидентами Дія City можуть стати тільки IT-компанії та суміжних сфер;

— Дохід від продажу IT-послуг повинен становити не менше 90% доходу юрособи;

— середньомісячна зарплата співробітника Дія City повинна складати 1200 євро в еквіваленті (для стартапів це правило стає актуальним через рік);

— компанія може залучати працівників як ФОПів, так за гіг-контрактами;

— діє положення про уникнення конкуренції фахівців з роботодавцями;

— ставки податку для резидентів наступні: податок на доходи фізосіб 5%, ЄСВ — розмірі мінімального страхового внеску для співробітників компаній-резидентів. Діє корпоративний податок на вибір: або податок на прибуток 18%, або податок на виведений капітал 9%. Також діє військовий збір — 1,5%.

Айтішник про мітинг Дія City:
Айтішник про мітинг Дія City: «Клюнув смажений півень, ми і включилися»
По темi
Айтішник про мітинг Дія City: «Клюнув смажений півень, ми і включилися»
Also Read
Чи масштабують «Дія City» на всю Україну та які техгіганти відбудовуватимуть країну після перемоги? Головне з інтерв'ю із заступником голови Мінцифри
Чи масштабують «Дія City» на всю Україну та які техгіганти відбудовуватимуть країну після перемоги? Головне з інтерв'ю із заступником голови Мінцифри
Чи масштабують «Дія City» на всю Україну та які техгіганти відбудовуватимуть країну після перемоги? Головне з інтерв'ю із заступником голови Мінцифри
Заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку ІТ Олександр Борняков дав велике інтерв’ю DOU. Розповідаємо найцікавіше з розмови. 
UPD. В Україні планують удосконалити процедуру бронювання айтішників. Як це працюватиме: роз'яснення Мінцифри
UPD. В Україні планують удосконалити процедуру бронювання айтішників. Як це працюватиме: роз'яснення Мінцифри
UPD. В Україні планують удосконалити процедуру бронювання айтішників. Як це працюватиме: роз'яснення Мінцифри
1 comment
Свобода чи довічне рабство? Що таке гіг-контракт та як його правильно укласти
Свобода чи довічне рабство? Що таке гіг-контракт та як його правильно укласти
Свобода чи довічне рабство? Що таке гіг-контракт та як його правильно укласти
З появою «Дія City» у вжиток українських айтішників увійшло нове поняття — гіг-контракт. Ця нова форма співпраці з замовником викликає у багатьох нерозуміння, страх та обурення. Ми вирішили розпитати у юриста компанії Stron Альони Палій, чим особливий та наскільки безпечний гіг-контракт за своєю формою та сутністю. 
В уряді прораховують можливість масштабування «Дія City» на всю Україну
В уряді прораховують можливість масштабування «Дія City» на всю Україну
В уряді прораховують можливість масштабування «Дія City» на всю Україну

Have important news to share? Message our Telegram bot

Key events and useful links in our Telegram channel

Discussion
No comments yet.