Депутат Железняк: «Дія.City – це експеримент, який лише починається, ніхто не чіпатиме ФОПи»
Народний обранець від партії «Голос» розповів про бачення спеціального податкового режиму для IT.
Народний обранець від партії «Голос» розповів про бачення спеціального податкового режиму для IT.
Народний обранець від партії «Голос» розповів про бачення спеціального податкового режиму для IT.
«Дія.City — це експеримент, який лише починається, ніхто не чіпатиме ФОПи», про це в інтерв’ю AIN розповів депутат і перший заступник голови Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк.
«Це експеримент, який лише починається. Знаю велику кількість підприємців, які умовно ще два-три місяці питали одне в одного, мовляв, чи вони вже в „Дія.City“, придивлялись до умов», — сказав він. Депутат додав, що гіг-контракти — це альтернатива та додаткова можливість.
«Не можу уявити собі жодного політика, жодного чиновника, від якого хоч щось лишиться після виголошення ідеї про те, щоб прибрати ФОПи. Це буде красивим і прикрим політичним самогубством. Ніхто не чіпатиме ФОПи», — повідомив Ярослав Железняк.


