Мстислав Банік: на «Дія Summit» запрошені 3 500 учасників. Показуємо закулісся заходу
Сьогодні в Палаці «Україна» відбудеться «Дія Summit», організований Міністерством цифрової трасформації. За словами керівника розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислава Баніка, до участі запрошено близько 3 500 учасників.
Сьогодні в Палаці «Україна» відбудеться «Дія Summit», організований Міністерством цифрової трасформації. За словами керівника розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислава Баніка, до участі запрошено близько 3 500 учасників.
Чиновник уточнив, що запрошені губернатори, співробітники «Дія», журналісти, IT-спільнота, волонтерські орнагізаціі і донатери.
На подію має завітати президент. «Разом з Президентом і нашою командою представляємо нові революційні сервіси!», — написав у своєму Telegram-каналі міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Як раніше повідомляв dev.ua, за півтори години до початку Заходу перед входом в будівлю скупчилася багатолюдна черга бажаючих потрапити на саміт.
Кожного гостя перевіряє сек’юріті, всередині будівлі чергують силовики зі службовими собаками.
«Ніколи не підпишемо NCA, який буде забороняти Java-програмісту працювати Java-програмістом». Чи зміг Зеленський переконати IT-компанії вступити в «Дія City»