UNIT.City — місце, де люди працюють... КРАЩЕ! Обирай свій простір просто зараз 👉
Наталя ХандусенкоWar
7 July 2023, 10:43
2023-07-07
Мінус 1 000 000. З початку року в Україні суттєво зменшилась кількість активних SIM-карток
Через війну в Україні значно зменшилась кількість активних карток мережі мобільного зв’язку. Якщо порівнювати 31 грудня 2021 року та аналогічний день 2022 року, то скорочення сягає 12% або 6 622 000 карток. За перші п’ять місяців 2023 року кількість карток також зменшилася приблизно на 1 млн. Де найбільша кількість активних «сімок» і який оператор у фаворитах серед українців?
Через війну в Україні значно зменшилась кількість активних карток мережі мобільного зв’язку. Якщо порівнювати 31 грудня 2021 року та аналогічний день 2022 року, то скорочення сягає 12% або 6 622 000 карток. За перші п’ять місяців 2023 року кількість карток також зменшилася приблизно на 1 млн. Де найбільша кількість активних «сімок» і який оператор у фаворитах серед українців?
Скорочення кількості активних SIM-карток пов’язане з «повномасштабним вторгненням рф, недоступністю мереж мобільного зв’язку на тимчасово окупованих територіях України та скороченням використання послуг внаслідок міграції населення поза межами країни», — зазначає у своєму березневому звіті Національна комісія з питань регулювання зв’язку.
Джерело: ОПОРА
За даними Державної комісії з питань зв’язку, як повідомляє ОПОРА, станом на 6 червня 2023 року кількість активних карток мережі мобільного зв’язку становила трохи більше як 48,3 млн. На «Київстар» припало 24,3 млн карток, «Vodafone» — 15,4 млн, «Lifecell» — 8,6 млн. Найбільше активних карток зафіксовано в Києві — 5,5 млн, на Дніпропетровщині — 4,6 млн та Львівщині — 3,65 млн. У середньому на 100 жителів України припадає 143 картки.