UNIT.City — місце, де люди працюють... КРАЩЕ! Обирай свій простір просто зараз 👉

Розробник Stalker 2 відреагував на шантаж російських хакерів, які отримали доступ до серверу гри

Українська геймінгова Студія GSC Game World  відреагувала у Twitter на шантаж російських хакерів, які зламали Discord-сервер та отримали доступ до мінімум 30 ГБ даних з альфа-версії гри Stalker 2. 

Leave a comment
Розробник Stalker 2 відреагував на шантаж російських хакерів, які отримали доступ до серверу гри

Українська геймінгова Студія GSC Game World  відреагувала у Twitter на шантаж російських хакерів, які зламали Discord-сервер та отримали доступ до мінімум 30 ГБ даних з альфа-версії гри Stalker 2. 

«Ми — українська компанія, і, як більшість українців, також побачили за останній час безліч набагато страшніших речей: наші зруйновані будинки, понівечені долі та смерті наших близьких. Залякати подібними діями нас не вийде. Шантажувати теж. Наша принципова позиція щодо підтримки України незмінна».

Нагадаємо, хакери вимагали:

  1. одуматися, переосмислити своє ставлення до гравців із білорусі та росії, вибачитись за негідне ставлення до простих гравців із цих країн;
  2. розбанити профіль NF Star (шантажиста, який написав вимоги — ред.) на Discord;
  3. повернути російську озвучку.

Шукаєш роботу в ІТ? Заходь на jobs.dev.ua і будь в курсі найсвіжіших вакансій

Схоже що росіяни викрали мінімум 30 ГБ даних Stalker 2. Тепер вони («та не може бути!») шантажують розробників GSC Game World
Схоже, що росіяни викрали мінімум 30 ГБ даних Stalker 2. Тепер вони («та не може бути!») шантажують розробників GSC Game World
По темi
Схоже, що росіяни викрали мінімум 30 ГБ даних Stalker 2. Тепер вони («та не може бути!») шантажують розробників GSC Game World

Have important news to share? Message our Telegram bot

Key events and useful links in our Telegram channel

Discussion
No comments yet.