UNIT.City — місце, де люди працюють... КРАЩЕ! Обирай свій простір просто зараз 👉

Заявки в «Дія City» подали вже 88 компаній

Станом на 18 лютого вже 88 компаній подали заявку на отримання статусу резидента «Дія City». А офіційно включили до реєстру 68 резидентів.

Leave a comment
Заявки в «Дія City» подали вже 88 компаній

Станом на 18 лютого вже 88 компаній подали заявку на отримання статусу резидента «Дія City». А офіційно включили до реєстру 68 резидентів.

Серед нових резидентів — LIGA: ZAKON, Revizion, OMO systems та SоМо.

Лише за вчора у Мінцифри погодили ще 13 компаній на резидентство, про що в Telegram-каналі написав міністр Михайло Федоров.

За даними реєстру, на сьогоднішній день резидентами «Дія City» є 68 компаній.

«Заявки продовжують надходити, ми поступово їх обробляємо. Маємо на це до 10 днів», — зазначив міністр.

Нагадаємо, що 8 лютого стартував новий податковий режим для айтішників «Дія City». Серед перших резидентів — SoftServeRevolutEPAM. Також до ініціативи має намір приєднатися компанія Macpaw. 

До нового режиму також долучаються компанії Ajax SystemsSamsung, monobankReface і RooshMEGOGO.

Про намір стати резидентами нового режиму заявили також компанія Glovo, Lyft. А сьогодні «Нова Пошта» оголосила, що розглядає можливість вступу.

Як до нового режиму ставляться IT-компанії, читайте тут

Як стати резидентом «Дія City»: заявка податки контракти. Докладний гайд
Як стати резидентом «Дія City»: заявка, податки, контракти. Докладний гайд
По темi
Як стати резидентом «Дія City»: заявка, податки, контракти. Докладний гайд
Sigma EPAM NIX SoftServe AltexSoft створили «Обєднання резидентів» всередині «Дія City»
Sigma, EPAM, NIX, SoftServe, AltexSoft створили «Об’єднання резидентів» всередині «Дія City»
По темi
Sigma, EPAM, NIX, SoftServe, AltexSoft створили «Об’єднання резидентів» всередині «Дія City»
Читайте головні IT-новини країни в нашому телеграмі
Читайте головні IT-новини країни в нашому телеграмі
По темi
Читайте головні IT-новини країни в нашому телеграмі
Also Read
Чи масштабують «Дія City» на всю Україну та які техгіганти відбудовуватимуть країну після перемоги? Головне з інтерв'ю із заступником голови Мінцифри
Чи масштабують «Дія City» на всю Україну та які техгіганти відбудовуватимуть країну після перемоги? Головне з інтерв'ю із заступником голови Мінцифри
Чи масштабують «Дія City» на всю Україну та які техгіганти відбудовуватимуть країну після перемоги? Головне з інтерв'ю із заступником голови Мінцифри
Заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку ІТ Олександр Борняков дав велике інтерв’ю DOU. Розповідаємо найцікавіше з розмови. 
UPD. В Україні планують удосконалити процедуру бронювання айтішників. Як це працюватиме: роз'яснення Мінцифри
UPD. В Україні планують удосконалити процедуру бронювання айтішників. Як це працюватиме: роз'яснення Мінцифри
UPD. В Україні планують удосконалити процедуру бронювання айтішників. Як це працюватиме: роз'яснення Мінцифри
1 comment
Свобода чи довічне рабство? Що таке гіг-контракт та як його правильно укласти
Свобода чи довічне рабство? Що таке гіг-контракт та як його правильно укласти
Свобода чи довічне рабство? Що таке гіг-контракт та як його правильно укласти
З появою «Дія City» у вжиток українських айтішників увійшло нове поняття — гіг-контракт. Ця нова форма співпраці з замовником викликає у багатьох нерозуміння, страх та обурення. Ми вирішили розпитати у юриста компанії Stron Альони Палій, чим особливий та наскільки безпечний гіг-контракт за своєю формою та сутністю. 
В уряді прораховують можливість масштабування «Дія City» на всю Україну
В уряді прораховують можливість масштабування «Дія City» на всю Україну
В уряді прораховують можливість масштабування «Дія City» на всю Україну

Have important news to share? Message our Telegram bot

Key events and useful links in our Telegram channel

Discussion
No comments yet.