💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Олександр КузьменкоГаряченьке
4 серпня 2023, 17:23
2023-08-04
Цінний домен AI.com почав спрямовувати на X.ai Ілона Маска. Раніше він редіректив на ChatGPT
Компанія OpenAI у лютому привернула увагу, коли, ймовірно, придбала домен AI.com, який почав спрямовувати користувачів на вебінтерфейс ChatGPT. Але схоже, що Ілону Маску вдалося перехопити ініціативу в боротьбі за цінну адресу, бо тепер AI.com веде на сторінку його стартапу X.ai.
Зазвичай в придбанні доменів немає нічого особливого, це відбувається постійно, пише TechCrunch. Але такі короткі й наповнені сенсом домени, як AI.com, є дуже рідкісними та цінними.
Коли AI.com почав перенаправляти на сайт OpenAI, експерти припустили, що він був проданий не менше ніж за $3,8 млн. Саме за таку суму минулого року був придбаний схожий домен IT.com. Враховуючи хайп довкола штучного інтелекту, можна припустити, що AI.com обійшовся розробникам значно дорожче.
Ймовірно в OpenAI сподівалися, що купівля AI.com конвертує заблукалих користувачів, які пишуть в пошуковику просто «ai» чи «ai com», у постійних клієнтів. Або, можливо, компанія хотіла перенести взаємодію зі споживачами (наприклад, вебклієнт ChatGPT) на коротший домен.
Хай там як, тепер домен переходить до X.ai. Можливо, власники AI.com, розуміючи наскільки цінним є їхній домен, погодилися здати його лише у дуже коштовну оренду, після закінчення якої, Ілон Маск запропонував їм кращі умови ніж OpenAI.
Обидві сторони поки не надали офіційних коментарів і не підтвердили, що домен належить їм.
Нагадаємо, що X.ai — це нова компанія Ілона Маска, яка фокусується на розробці ШІ для того, щоб «зрозуміти Всесвіт».
«У США тестувальник може отримувати $100 000 і навіть $500 000 на рік». Історія релокейту дніпровської IT-родини, де чоловік працює в EPAM, а дружина влаштувалася в Tesla
Марк і Вікторія Терещенки — IT-подружжя. Він працює на позиції Lead Test Automation Engineer у компанії EPAM, вона — Software QA Engineer у Tesla. У серпні 2021 року пара разом з 1-річним сином здійснила релокейт до США за L візою. Ми зв’язалися з українською родиною та поговорили про труднощі переїзду, зарплату в Америці та специфіку роботи в компанії Ілона Маска.
Як нейромережі бачать вільну та незалежну Україну? Тест dev.ua
Нейронні мережі для генерації зображень бачать світ по-своєму, їхню логіку зрозуміти часом зовсім неможливо. Але таки хочеться. На честь Дня Незалежності України редакція dev.ua вирішила провести невеликий експеримент.
Ми задали чотирьом різним нейронним мережам п’ять однакових запитів: «прапор України», «День Незалежності України», «український Крим», «перемога України» та «українці». Отриманими результатами ми ділимося з вами нижче.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі