Apple почала масово блокувати акаунти росіян, які перебувають під санкціями
Американська компанія Apple почала обмежувати покупки, підписки й інші операції для росіян, чиї дані збігаються з інформацією із санкційних списків.
Американська компанія Apple почала обмежувати покупки, підписки й інші операції для росіян, чиї дані збігаються з інформацією із санкційних списків.
Американська компанія Apple почала обмежувати покупки, підписки й інші операції для росіян, чиї дані збігаються з інформацією із санкційних списків.
В Apple пояснюють, що зобов’язані дотримуватися чинного законодавства та нормативних вимог. Медіа рф повідомляють, що раніше подібні випадки були поодинокими, але тепер обмеження стали масовими.
Блокування можуть торкнутися десятків тисяч російських користувачів, які можуть втратити доступ до своїх Apple ID. Власники гаджетів Apple з росії вже скаржаться на блокування, видалення профілів і неможливість користуватися сервісами.
За словами користувачів iPhone, у налаштуваннях облікового запису з’явилося повідомлення про необхідність пройти додаткову перевірку особи та завантажити фото паспорта. Без цього не можна здійснювати покупки в App Store, виникають складнощі з доступом до Game Center, ігор та iCloud. Деякі намагаються відв’язати пристрої від заблокованих акаунтів, щоб створити нові.
Apple також посилює контроль за поставками смартфонів до росії через інші країни, де компанія офіційно не працює. Індійське видання MoneyControl пише, що офіційні дистриб’ютори попередили місцевих рітейлерів про високі штрафи за активацію iPhone за допомогою іноземних SIM-карт протягом 90 днів після покупки. Особлива увага приділяється новим iPhone 17.
Нагадаємо, що за останні кілька тижнів росіяни зіткнулися з блокуванням Starlink, Telegram, YouTube та WhatsApp.



