В «Армія+» тестують спрощене переведення у межах одного корпусу
Міноборони разом із Генеральним штабом запускає тестування нового підходу до переведень військовослужбовців.
Міноборони разом із Генеральним штабом запускає тестування нового підходу до переведень військовослужбовців.
Міноборони разом із Генеральним штабом запускає тестування нового підходу до переведень військовослужбовців.
Про це повідомив Міністр оборони України Михайло Федоров.
На старті проєкт охопить 16-й та 19-й армійські корпуси ЗСУ. Військові зможуть через застосунок «Армія+» подати рапорт на переведення між будь-якими частинами, що входять до складу цих корпусів або перебувають під їхнім оперативним підпорядкуванням.
Подати рапорт можуть військовослужбовці рядового та сержантського складу, які проходять службу у визначених корпусах, не обіймають офіцерських посад і не перебувають у СЗЧ.
Усі етапи проходять через «Армія+»:
«Щоб зберегти бойову стійкість підрозділів, новий підхід передбачає чіткі правила: переведення можливі лише в межах операційної зони одного корпусу з визначеними строками розгляду та щомісячними лімітами на кількість переведень», — заначив Федоров.
Бета-тест триватиме до 24 вересня. Після пілотування та оцінки результатів це рішення масштабують.



