💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Марія БровінськаРобота
21 січня 2024, 11:18
2024-01-21
Роботодавець з Дніпра шукає співробітників із додатковою складкою у мозку. Також кандидату доведеться згадати шкільні оцінки та поділитися музичними та ігровими вподобаннями
Дніпровська компанія Corezoid на чолі з Олександром Вітязем має 5 відкритих вакансій. І вимоги до кандидатів тут дуже незвичні. Чого від кандидатів очікує роботодавець, розповідає dev.ua.
По-перше, від кандидатів очікують здатності постійно вчитися. Для IT це база, та в Corezoid уточнюють, що потрібно бути готовим ще й переучуватися.
Друга вимога — відсутність розбіжностей між словом та справою.
Роботодавець шукає книгомана: серед вимог — хист читати та працювати з книгами (не з книгою, а з книгами!).
також важливий скіл вміння виражати свої думки та оформлювати їх у виді алгоритмів. А ще потенційний кандидат маж бути ввічливими із ChatGPT та з розумом використовувати Wikipedia.
Грати в ігри — також ключова вимога до кандидата. «Кажуть, вони покращують когнітивні здібності, включаючи пам’ять та реакцію. Ось і перевіримо», — йдеться у вакансії.
Крім того, кандидат має заповнити «форму культурного інтелекту», у якій досить нестандартні запитання.
Спочатку роботодавець хоче дізнатися, які книги, фільми, ігри останнім часом були вашими супутниками.
Також його цікавлять ваші музичні та спортивні уподобання.
Такод кандидату доведеться згадати оцінки по шкільним предметам та університетським курсам.
Ну і наостанок вас запитають, чи є у вас додаткова складка у мозку.
Вчені вважають, що додаткова складка в мозку може відтермінувати прояв агресивної форми деменції. Проте як дізнатися, чи має кандидат таку складку — велике питання. Ймовірно, дведеться робити МРТ мозку. У такий спосіб дослідники з Лундського університету в Швеції вивчили МРТ-зображення мозку 186 людей, у яких було діагностовано лобно-скроневу деменцію. Вони виокремили з цієї кількості людей, у котрих була спадкова деменція, і встановили, що близько 57% пацієнтів мали структуру paracingulate sulcus на правій стороні мозку. Це складка на мозку людини, що розвивається пізніше за інші, і мають її не всі. Крім цього, така борозна може бути наявною тільки на одній стороні мозку.
«Ми виявили, що в учасників, які мали цю додаткову складку на правій частині мозку, симптоми деменції з’явилися в середньому на два з половиною роки пізніше. Це може означати, що paracingulate sulcus може затримати появу симптомів. Ці результати були статистично значущими», — пояснює невролог Лундського університету Люк Харпер в статті для The Conversation.