Наталя ХандусенкоНавколо IT
3 листопада 2023, 14:58
2023-11-03
17 джунів створили платформу для пошуку пет-проєктів і команди для реалізації власної ідеї
Команда джунів із DigitalMindsUA створила свій перший продукт — Codewius, де айтівці-початківці зможуть знайти пет-проєкт або команду для реалізації власної ідеї.
Команда джунів із DigitalMindsUA створила свій перший продукт — Codewius, де айтівці-початківці зможуть знайти пет-проєкт або команду для реалізації власної ідеї.
dev.ua розповідав історію компанії DigitalMindsUA, яку створили цього літа айтівці-початківці, щоб набратися досвіду. І ось команда анонсувала про реліз свого першого продукту — Codewius.
Про Codewius
Над створенням платформи працюють 17 айтівців-початківців DigitalMindsUA: 5 бекендерів, 4 фронтендери, 5 дизайнерів і 3 тестувальники. Наразі створений лендінг, над яким працювали шість членів команди.
За словами засновника DigitalMindsUA Олексія Василенка, вартість розробки — буквально декілька доларів, які пішли на купівлю домену та хостингу.
Найголовніша мета проєкту допомогти початківцям знайти свою команду, отримати цінний досвід роботи та реалізувати свої ідеї. Також на платформі можна стати ментором і допомогти новачкам, наприклад, надати консультацію чи просто пораду.
«Основна цільова аудиторія Codewius — розробники та будь-які інші спеціалісти, пов’язані з IT. Першочергово ми позиціювали себе як платформу для джунів, але зараз розуміємо, що наш продукт буде корисним для людей будь-якого досвіду», — сказав Олексій Василенко.
Що пропонує Codewius
— Пропонують кілька шаблонів пет-проєктів на вибір, щоби команда швидше почала роботу й не гаяла час на довгі обговорення. Для полегшення процесу є опис із завданнями для всіх учасників
— Codewius надає можливість створити власний проєкт, зібрати команду та спробувати себе у ролі продакт-овнера, рекрутера та багатьох інших.
— Також буде додатковий функціонал, який спростить роботу над проєктом, але він з’явиться пізніше.
«Функціонал — це наша killer feature, — розповів Олексій Василенко. Ми намагаємось зробити так, щоб на нашій платформі було абсолютно все необхідне для створення проєкту. Оскільки схожі платформи зараз створюють декілька інших команд — ми не розкриваємо детально, що саме буде на платформі. Але ближче до повного релізу — будемо потрохи розповідати користувачам про те, що за інструменти на них чекають».
Про плани
«На найкоротшу перспективу — вийти на закрите тестування, потім — повноцінний реліз, далі — вихід на монетизацію, яка дасть можливість забезпечувати команду», — зазначив Олексій Василенко.