IT Army України влаштувала DDoS-атаку ключовим гравцям на ринку супутникового зв’язку рф — «Триколор» і «Газпром космічні системи».
Спочатку, 4 лютого» українська спільнота хактивістів «поклала» «Газпром космічні системи» (ГКС), який називають російським Starlink. Це дочірня компанія ПАТ «Газпром», яка виступає оператором супутникового зв’язку, володіє власними супутниками серії «Ямал» і надає послуги супутникового телебачення, широкосмугового інтернету (до 100 Мбіт/с) і геомоніторингу.
Наступного дня, 5 лютого, IT Army України повідомила про успішну атаку на «Триколор». Це найбільший російський мультиплатформний оператор цифрового середовища, що надає послуги супутникового ТБ (понад 12 млн абонентів), онлайн-кінотеатр, систему «розумний дім» та супутниковий інтернет. Мовлення здійснюється на всій території РФ із супутників Eutelsat 36B/«Експрес-АМУ1» та «Експрес АТ1».