Старт: 22 липня 2024 року Тривалість: 13 тижнів Формат: онлайн сесії та практикуми Мова: англійська Вартість: $1490 ($1341 при оплаті до 1 липня)
З чого складається курс і про що дізнаються учасники
Курс складається з шести модулів, які занурюють у важливі теоретичні теми, пов’язані з архітектурою бізнесу та рішень. Учасники дізнаються про атрибути якості, архітектурне моделювання, документацію та різні архітектурні стилі. Навчання також знайомить з найкращими галузевими практиками та успішними архітектурними патернами, що використовуються в реальних ситуаціях.
Студенти розвинуть глибоке розуміння фундаментальних принципів та концепцій. Це дозволить їм проєктувати та впроваджувати надійні та ефективні системи, які відповідають конкретним потребам організацій.
Цей курс є цінною можливістю підвищити свою кваліфікацію та бути в курсі подій у динамічній сфері архітектури рішень, що постійно змінюється.
Старт: 22 липня 2024 року Тривалість: 13 тижнів Формат: онлайн-сесії з викладачами та індивідуальні завдання Мова: англійська Вартість: $790 ($712 при оплаті до 1 липня)
З чого складається курс і про що дізнаються учасники
Викладачі проведуть студентів через весь життєвий цикл продукту: від генерування інноваційних ідей до їх успішного виведення на ринок та за його межі. Нові знання допоможуть керувати процесом створення продукту професійно. Мова про використання аналізу ринку, опрацювання результатів досліджень та врахування позицій стейкхолдерів для формування продукту.
Курс розпочинається з фази планування, де студенти отримають навички збору та документування вимог до продукту. Вони також дізнаються про основні принципи ефективної співпраці з командами розробників та іншими стейкхолдерами на етапі розробки. Викладачі поділяться інсайдерськими порадами для безперебійного та ефективного процесу.
Також на курсі розглянуть етапи забезпечення якості та запуску, а також дії після цього. Зокрема, це стосується забезпечення якості продукції та надання підтримки для того, щоб продукт залишався бездоганним.
Цей курс побудований на основі авторитетного збірника знань з управління маркетингом продукту (ProdBOK) та перевірених практик Міжнародної асоціації з управління програмними продуктами (ISPMA).
Старт: 22 липня 2024 року Тривалість: 7 тижнів Формат: онлайн-сесії з викладачами та індивідуальні завдання Мова викладання: англійська Вартість: $590 ($531 при оплаті до 1 липня)
З чого складається курс і про що дізнаються учасники
Учасники дізнаються, як проводити кожну фазу переговорів: підготовка, встановлення контакту, аргументація, використання тактик, управління конфліктами та протидія маніпуляціям. Крім того, слухачі навчаться на практиці застосовувати стратегії ведення переговорів: відточать здатність визначати різні підходи, використовувати ефективні методи комунікації та зміцнювати довіру, а також долати заперечення та опір.
Цей курс базується на міжнародно визнаних методологіях та практиках у сфері переговорів і використовує практичний підхід, заснований на проєктному навчанні. Занурюючи учасників у реальні сценарії, курс не лише розвиває практичні навички. Люди зможуть глибоко розуміти динаміку переговорів. Такий практичний підхід готує учасників до професійних ролей, які цінують роботодавці.
Навчальна програма включає шість основних модулів та опціональний сьомий модуль для поглиблення навичок. Після завершення курсу учасники отримують сертифікат, що підтверджує їхню кваліфікацію та готовність до переговорних сценаріїв у різних ситуаціях.
Кому стане у пригоді
Цей курс підійде всім, хто хоче покращити навички ведення переговорів: і новачкам у цій справі, і тим, хто займається нею вже певний час. Перевагою стане, якщо студент вже має певний досвід, але не варто хвилюватися, якщо його немає. Досвід в ІТ та управлінні буде дуже корисним.
Старт: 22 липня 2024 року Тривалість: 13 тижнів Формат: онлайн-сесії + індивідуальні завдання Мова навчання: англійська Вартість: $1490 ($1341 при оплаті до 1 липня)
З чого складається курс і про що дізнаються учасники
Цей комплексний курс складається з восьми модулів, що допоможуть забезпечити майбутніх Delivery-менеджерів потужним набором навичок. Програма охоплює основні принципи управління проєктами, стратегії організації критично важливих компонентів, ключові принципи Agile-методологій, основи ефективного управління людьми та побудови міцних відносин з клієнтами.
Крім того, навчальна програма заглибить учасників в основи архітектури рішень та найкращі практики інженерної майстерності. Випускники отримають знання та навички, необхідні для успішного управління та контролю за реалізацією ІТ-проєктів або продуктів.
Кому стане у пригоді
Початківцям
Досвідченим менеджерам проєктів
Іншим ІТ-спеціалістам, таким як керівники команд, інженери-програмісти та product owners.
Курс орієнтований на тих, хто хоче розширити свої знання, зростати в кар'єрі або підвищити кваліфікацію в управлінні Delivery Management в контексті ІТ-проєктів чи продуктів.
Мануал для джуна. Що треба знати новачку у frontend-розробці перед співбесідою на проєкт мрії: запитання для інтерв'ю та приклади тестових
Створювати ІТ-продукти можна на різних рівнях і вдосконалювати їх як зсередини, (backend), так і ззовні (frontend). Візьмемо, наприклад, сайт. Спеціаліст може працювати із завданнями «під капотом», а може розвивати інтерфейс сайту, застосунку чи спеціальне програмне забезпечення для бізнесу, щоб вони були зручними, зрозумілими та функціональними.
Останнім якраз займається frontend-інженер. Що ще треба знати джунам про frontend-розробку, що не варто робити перед співбесідою та на які запитання відповісти, щоби бути готовим на 100% — Frontend Engineer у Levi9 Олексій Горбунов розклав все по поличках у цьому матеріалі.
«Після випуску про IT-Generation хочеться зробити тред про те, як IT-школи вас най**ують». Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів, що думає про IT-освіту
Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів своє ставлення до IT-курсів, які наразі продукуються в Україні. «Після сьогоднішнього випуску про IT-Generation, хочеться зробити невеликий тред про те, як IT-школи вас най**ують, продаючи курси, які вам ніяк не допоможуть. І навіть якщо ви виграєте грант від програми — ви просто згаєте час», — написав він у Twitter.
Публікуємо його допис із частковою цензурою.
50 питань та відповідей щодо програмування для підготовки до технічного інтерв'ю
Готуючись до співбесіди, багато програмістів-початківців поняття не мають, яких питань очікувати від інтерв’юрів — чи це співбесіда в стартап, чи в технологічний гігант на кшталт Amazon, Microsoft або Google. У статті на Hacker Noon розробник Джавін Пол зібрав питання, які люблять ставити на таких інтерв’ю, а також відповіді на них та додаткові ресурси для підготовки.