🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Стас ЮрасовГаряченьке
13 вересня 2022, 21:11
2022-09-13
Американська венчурна компанія відкриває фонд на $50 млн. Він створений винятково для українських стартапів
Венчурна компанія ff Venture Capital (ffVC) запустила ff Blue & Yellow Heritage Fund, перший фонд венчурного капіталу в США винятково для українських стартапів.
Венчурна компанія ff Venture Capital (ffVC) запустила ff Blue & Yellow Heritage Fund, перший фонд венчурного капіталу в США винятково для українських стартапів.
Розмір фонду — $50 млн. Він уже отримав ранні зобов’язання на суму $30 мільйонів від провідних установ, сімейних офісів і корпоративних інвесторів.
Фонд підтримуватиме українські стартапи, які стикаються з безпрецедентними викликами російського вторгнення, водночас забезпечуючи проривні технології.
Blue & Yellow Heritage Fund інвестуватиме в стартапи, очолювані українськими засновниками, переселенцями з України, і стартапи, які працевлаштовують українських біженців.
«Українські стартапи продовжують процвітати в умовах безпрецедентних економічних негараздів», — сказав Маріуш Адамскі, партнер ffVC у Варшаві. «Ми знаємо, як одна з небагатьох американських венчурних фірм, які працюють у Східній Європі, і знаємо, що інвестиції в українські інновації постійно сприяють значним результатам».
ff Venture Capital (ffVC) — це венчурна фірма на ранній стадії розвитку, яка зосереджена на глобальних можливостях, з понад 90 активними портфельними компаніями в секторах технологій, включно з прикладним штучним інтелектом, фінансовими технологіями, страховими технологіями, дронами та робототехнікою. Серед значних інвестицій: Addepar, Cornerstone OnDemand (NASDAQ:CSOD), Clarity Money (придбано: Goldman Sachs), Movable Ink, Omaze, Owlet (NYSE:OWLT), Plated (Albertsons), Transactis (MasterCa).
Підключай Megogo зі знижками за акційними тарифами.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.