🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Вікторія ГорбікТаке життя
27 березня 2025, 11:46
2025-03-27
Google запустив новий інструмент Family Link, який допоможе батькам керувати пристроями своїх дітей
Нові інструменти батьківського контролю Family Link, які представив Google, можуть бути використані лише з контрольованим обліковим записом Google. Які функції допоможуть для контролю за дітьми в гаджетах.
Нові інструменти батьківського контролю Family Link, які представив Google, можуть бути використані лише з контрольованим обліковим записом Google. Які функції допоможуть для контролю за дітьми в гаджетах.
Вкладка «Час використання пристрою» Family Link допоможе батькам легко налаштовувати різні режими, щоб керувати екранним часом дитини, повідомляє компанія у блозі.
«Час навчання» (School Time), щоб під час уроків діти мали доступ до обмежених функцій, як-от виклик екстрених служб, стала доступною для телефонів і планшетів Android. Усі інші сповіщення під час шкільних занять на телефоні дитини будуть вимкнуті. Батьки зможуть налаштувати параметри «Час відпочинку» та встановити перерву на час канікул, вихідних, обідньої перерви чи відпочинку, а також зможуть обирати, які додатки будуть вимкнені або обмежені, чи дізнатися, якими додатками користується їхня дитина в школі чи поза нею.
На вкладці «Контроль» батьки знайдуть спрощені інструменти для:
керування обліковим записом дитини;
налаштуваннями конфіденційності;
фільтрами контенту.
Зокрема, батьки зможуть схвалювати завантаження додатків і блокувати певні вебсайти. А також керувати можна буде не лише одним, а й пристроями кількох дітей з однієї сторінки. Це можна буде зробити простим гортанням.
«Льох для міських жителів». 17-тирічна хмельничанка створила екохолодильник: як він працює, де можна використати технологію та за що вона вдячна коронавірусу
Сімнадцятирічна випускниця Славутського ліцею на Хмельниччині, МАНівка Єлизавета Герасимчук, створила прототип екохолодильника, який працює від сонячних панелей та акумуляторів. Прототип дівчина презентувала на багатьох українських конкурсах та олімпіадах. Зокрема, попри повномасштабну війну росії в Україні, Ліза посіла третє місце у категорії Технічні науки, підкатегорія авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка, у фіналі щорічного Конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України, та може взяти участь у міжнародних олімпіадах і конкурсах від МАН.
dev.ua вона розповіла подробиці розробки та наступні ідеї, а також свої плани на наукове майбутнє.