Мільярдер Ілон Маск не дуже вибирав слова, коментуючи ситуацію з генерацією зображень штучним інтелектом Google Gemini, яку компанія зробила надмірно інклюзивною.
Мільярдер Ілон Маск не дуже вибирав слова, коментуючи ситуацію з генерацією зображень штучним інтелектом Google Gemini, яку компанія зробила надмірно інклюзивною.
У Google вже визнали, що Gemini має проблеми з генерацією історично правдивих зображень людей і призупинила роботу цієї функції. Раніше користувачі соцмереж заявили, що цьому ШІ важко генерувати зображення білих людей.
Долучився до критики й сам власник соцмережі X (Twitter) Ілон Маск. «Я радий, що Google перегнув палицю зі своїм штучним інтелектом, оскільки це зробило їхнє божевільне расистське, антицивілізаційне програмування зрозумілим для всіх», — написав Маск в одному з постів.
Скріншот зображення користувачки X (Twitter), яка нібито попросила ШІ Gemini згенерувати Ілона Маска
Мільярдер також причепився до Product Lead Gemini Джека Кравчика. Раніше Кравчик заявив, що можливості Gemini у створенні зображень були розроблені, щоб «відображати нашу глобальну базу користувачів».
«Цей псих — велика частина того, чому штучний інтелект Google такий расистський і сексистський», — заявив Маск.
I’m exaggerating, of course, but the tragic part is that it is directionally correct.
Also, I’m not picking on some rando. This nut is a big part of why Google’s AI is so racist & sexist.
Невдовзі до цього Маск звинуватив Google в тому, що вона просуває цензуру. Мовляв, коли ввів слово «цензура» в пошук, Google запропонував підказки, які виправдовують це явище.
Скріншот Ілона Маска
Як відомо, Ілон Маск, має компанію xAI яка працює в індустрії штучного інтелекту. Він також запустив в X (Twitter) ШІ Grok — розмовний чат-бот, навчений на публікаціях X, якого Маск пообіцяв зробити політично нейтральним.
Це не перший випадок, коли Маск критикує компанії за те, що вони застосовують недосконалу, на його думку, політику корпоративного різноманіття, рівності та інклюзивності. Маск також критикував інші компанії, що займаються розробкою штучного інтелекту, наприклад, OpenAI Сема Альтмана, на користь штучного інтелекту X, Grok. Альтман не залишився в боргу.
«У США тестувальник може отримувати $100 000 і навіть $500 000 на рік». Історія релокейту дніпровської IT-родини, де чоловік працює в EPAM, а дружина влаштувалася в Tesla
Марк і Вікторія Терещенки — IT-подружжя. Він працює на позиції Lead Test Automation Engineer у компанії EPAM, вона — Software QA Engineer у Tesla. У серпні 2021 року пара разом з 1-річним сином здійснила релокейт до США за L візою. Ми зв’язалися з українською родиною та поговорили про труднощі переїзду, зарплату в Америці та специфіку роботи в компанії Ілона Маска.