🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Олександр КузьменкоГроші
12 квітня 2024, 09:49
2024-04-12
Фонд u.ventures інвестував в український стартап Competera, який розробляє інтелектуальну платформу оптимізації цін
Українська платформа для ціноутворення на основі штучного інтелекту Competera залучила інвестиції від u.ventures, який має головний офіс в Києві. На що підуть кошти.
Українська платформа для ціноутворення на основі штучного інтелекту Competera залучила інвестиції від u.ventures, який має головний офіс в Києві. На що підуть кошти.
Сума угоди не розголошується, але інвестиція дасть змогу Competera розширити можливості штучного інтелекту, пропозиції послуг та масштабувати діяльність у всьому світі. Про це повідомляє Forbes Україна.
Ці кошти також мають розширити можливості стартапу щодо підтримки роздрібних клієнтів. Повідомляється, що у січні компанія Competera вже закрила початковий раунд вартістю $3 млн.
Венчурний директор u.ventures Богдан Свиридов заявив, що фонд є єдиним інвестором цього раунду seed+. Сума угоди не розголошується, але перший чек u.ventures на seed стадії складає зазвичай від $300 000 до $500 000. «В follow-on раундах можемо суттєво збільшувати нашу сумарну інвестицію», — повідомив Свиридов.
Проєкт Competera допомагає ритейлерам встановлювати й підтримувати оптимальні ціни у своїх торгових мережах. З Competera клієнти отримують готовий інструмент для управління і коригування цін на рівні товарної категорії й збільшення валового прибутку до 9%.
Засновники проєкту — Олександр Галкін і Олександр Сазонов — створювали Competera у 2014 році як інструмент для моніторингу конкурентних даних. За 7 років він переріс в продуктову сім’ю, що включає моніторинг даних і два комплексних рішення з ціноутворення, засновані на правилах і купівельному попиті.
«Моя фінансова мета — накопичити $1 000 000, щоб мати пасивний дохід і жити на нього». Як айтішники витрачають гроші та в що інвестують
Зарплата айтішників в Україні — одна з найвищих. І ІТ-галузь під час війни — єдина галузь, яка зростає, попри війну. А айтішники — серед тих, хто найактивніше підтримують армію. Середній місячний донат айтішника становить 10% від зарплати, або $270. dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують під час війни.