💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Вікторія ГорбікУвійти в ІТ
6 червня 2023, 11:05
2023-06-06
Користувачам тепер доступні 9 безплатних курсів із Generative AI від Google
Девʼять курсів про продукти та технології Generative AI від Google дадуть інформацію користувачам від основ великих мовних моделей до того, як створювати та розгортати генеративні рішення AI у Google Cloud.
Це початковий курс мікронавчання, який має на меті пояснити, що таке Generative AI, як ним користуватись та чим він відрізняється від традиційних методів машинного навчання. Він також охоплює Інструменти Google, які допоможуть розробляти власні програми Gen AI.
Це початковий курс мікронавчання, який досліджує, що таке великі мовні моделі (LLM), випадки використання, де їх можна використовувати, і як можна використовувати оперативне налаштування для підвищення продуктивності LLM. Він також охоплює інструменти Google, які допоможуть розробляти власні програми Gen AI.
Проходження цього курсу займе приблизно 45 хвилин.
Це курс мікронавчання початкового рівня, який має на меті пояснити, що таке відповідальний ШІ, чому він важливий і як Google запроваджує відповідальний ШІ у своїх продуктах. Він також представляє 7 принципів штучного інтелекту Google.
Цей курс знайомить з дифузійними моделями, сімейством моделей машинного навчання, які нещодавно показали перспективу в просторі генерації зображень. Моделі дифузії черпають натхнення з фізики, зокрема термодинаміки. Протягом останніх кількох років моделі дифузії стали популярними як у дослідженнях, так і в промисловості. Моделі дифузії лежать в основі багатьох найсучасніших моделей і інструментів створення зображень у Google Cloud. Цей курс познайомить з теорією, що лежить в основі моделей дифузії, а також з тим, як навчати та розгортати їх на Vertex AI.
Цей курс дає короткий опис архітектури кодера-декодера, яка є потужною та поширеною архітектурою машинного навчання для завдань послідовності, таких як машинний переклад, узагальнення тексту та відповіді на запитання. Користувачі дізнаються про основні компоненти архітектури кодера-декодера та про те, як навчати та обслуговувати ці моделі. У відповідній інструкції до лабораторної роботи користувачі дізнаються, як закодувати в TensorFlow просту реалізацію архітектури кодера-декодера для створення поезії з самого початку.
Цей курс познайомить з механізмом уваги, потужною технікою, яка дозволяє нейронним мережам зосереджуватися на певних частинах вхідної послідовності. Користувачі дізнаються, як працює увага та як її можна використовувати для покращення продуктивності різноманітних завдань машинного навчання, включаючи машинний переклад, підсумовування тексту та відповіді на запитання.
Проходження цього курсу займе приблизно 45 хвилин.
Цей курс познайомить з архітектурою Transformer і моделлю Bidirectional Encoder Representations from Transformers (BERT). Користувачі дізнаються про основні компоненти архітектури Transformer, такі як механізм самоуважності, і про те, як можна використати для створення моделі BERT. Крім того, також дізнаються про різні завдання, для яких можна використовувати BERT, як-от класифікація тексту, відповіді на запитання та висновок природної мови.
Проходження цього курсу займе приблизно 45 хвилин.
Цей курс навчить створювати модель підписів до зображень за допомогою глибокого навчання. Користувачі дізнаються про різні компоненти моделі субтитрів до зображень, такі як кодер і декодер, а також про те, як навчити та оцінити свою модель. До кінця цього курсу вони зможуть створювати власні моделі підписів до зображень і використовувати їх для створення підписів до зображень.
Цей курс представляє Generative AI Studio, продукт на Vertex AI, який допомагає створювати прототипи та налаштовувати генеративні моделі AI, щоб користувачі могли використовувати їх можливості у своїх програмах. У цьому курсі вони також дізнаються, що таке Generative AI Studio, її функції та параметри, а також як нею користуватися, ознайомившись із демонстраційними версіями продукту. Наприкінці користувачів чекає практична лабораторія, щоб застосувати те, що вони дізнались, і вікторина, щоб перевірити свої знання.
Мануал для джуна. Що треба знати новачку у frontend-розробці перед співбесідою на проєкт мрії: запитання для інтерв'ю та приклади тестових
Створювати ІТ-продукти можна на різних рівнях і вдосконалювати їх як зсередини, (backend), так і ззовні (frontend). Візьмемо, наприклад, сайт. Спеціаліст може працювати із завданнями «під капотом», а може розвивати інтерфейс сайту, застосунку чи спеціальне програмне забезпечення для бізнесу, щоб вони були зручними, зрозумілими та функціональними.
Останнім якраз займається frontend-інженер. Що ще треба знати джунам про frontend-розробку, що не варто робити перед співбесідою та на які запитання відповісти, щоби бути готовим на 100% — Frontend Engineer у Levi9 Олексій Горбунов розклав все по поличках у цьому матеріалі.
«Після випуску про IT-Generation хочеться зробити тред про те, як IT-школи вас най**ують». Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів, що думає про IT-освіту
Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів своє ставлення до IT-курсів, які наразі продукуються в Україні. «Після сьогоднішнього випуску про IT-Generation, хочеться зробити невеликий тред про те, як IT-школи вас най**ують, продаючи курси, які вам ніяк не допоможуть. І навіть якщо ви виграєте грант від програми — ви просто згаєте час», — написав він у Twitter.
Публікуємо його допис із частковою цензурою.